2733
2734
عنوان

درد قلب دخترم

193 بازدید | 11 پست

سلام امروز دخترم گفت تو مهد جشن داشتند و موقع بپر بپرها  یه دفعه قلبش درد میگرفته و باز موقع بازیهای آروم، خوب میشده ... تو خونه خیلی ورجه ورجه میکنه قلبش تند تند میزنه ولی درد نداشته، کسی بچه اش تاحالا اینجوری شده؟دارم از استرس میمیرم،کلی مشکل دارم تو زندگیم دیگه تحمل اینو ندارم😢

یک بار اینجوری شده اووو ول کن بابا چیزی نیس همه ی مردم تو زندگیشون چن باز قلب درد شدن

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببرش دکتر‌خیالت راهت بشه

انشالله که‌چیزی نیست

شاید درد دنده هاش باشه وقتی تخرکش زیاد میشه

درد میگیره بچه فک‌میکنه قلبشه؟

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
2731
یک بار اینجوری شده اووو ول کن بابا چیزی نیس همه ی مردم تو زندگیشون چن باز قلب درد شدن

اخه سنجش کلاس اول هم بردم آقاهه گفت با یه ذره لی لی خیلی نفس نفس میفته، نگفت از قلبشه گفت از کم تحرکیه،میترسم قلبی یاشه

2740
اخه سنجش کلاس اول هم بردم آقاهه گفت با یه ذره لی لی خیلی نفس نفس میفته، نگفت از قلبشه گفت از کم تحرک ...

نفس نفس فک نکنم ب قلب ربط داشته باشه ب ریه هس بعدم ول کن خواهر جان  بچه صحیح و سلامت هست

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  
من خودم. ۳لبم درد میکنه انگار یه چاقو میزنن بهش. خیلی کم پیش میاد. مثلا ماهی یه بار اینجوری میشم.

من خودم هم شلی دریچه میترال دارم برای همین نگرانم ولی مال خودم تازه کمی مشکل پیدا کردم اصلا تو بچگی قلب درد نمیشدم