2737
2739
و اینکه سرهمی جورابدار برا تابستون استفاده نمیشه؟؟ ممنون میشم کمکم کنید🙏🌹

خدایا تورو بحق عزیزان درگاهت،کمک کن همه ی نی نی ها به موقع و صالح و سالم بیان بغل ماماناشون.آمین🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بستگی به وزن و قد بچت داره دختر من دو کیلو دنیا اومد تا دو ماه سایز صفر پوشوندم سه ماهگی سایز یک تنش شد
سلیمانا از این خرمن فقط یک خوشه میخواهم ز گوشه گوشه دنیا فقط شش گوشه میخواهم 
واقعا؟آخه روی سرهمی زده قد تا62سانت میخوره.تو اینترنت بچه تا سه ماهگی زده بود شصت سانت.یعنی اندازه نمیشه از یکماه ببعد؟

خدایا تورو بحق عزیزان درگاهت،کمک کن همه ی نی نی ها به موقع و صالح و سالم بیان بغل ماماناشون.آمین🙏

2740
البته سایز ها در مارک های مختلف فرق داره. نی نی من سرهنگی بیمارستان اش فقط دو سه روز تنش شد.
🙋 (می تونید ماریا صدام کنید) الهی چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار🙆
ممنون میشم به این تاپیک هم سر بزنید . اورژانسیه http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1623326&postID=61614134
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
بستگی به رشد بچت داره من تا۶ماه سایز یک میکردم تن بچم الان رفت تو8تازه سایز دو و سه میپوشه سایز صفرتادو و سه ماهگیش میپوشید
پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده
2706