2737
2739
عنوان

کسی از گن ساعت شنی استفاده کرده

92740 بازدید | 57 پست
سلام دوستان میخوام بخرم ولی واقعا نمیدونم از چه سایتی اصلش گیر میاد تبلیغ های زیاد و قیمت های متفاوت زیاد هست که نمیشه اعتماد کرد کدومش درسته کسی هست که خریده باشه و راضی بوده باشه
عزیزم 13 دی اسمانی شدی دلم برات تنگ میشه
همینجوریش رژیم دارم چون دندونام و لثه هام رو دارم درست میکنم تا چند ماه نباید غذای جویدنی بخورم پس دور برنج و نون و گوشت رو باید خط بکشم بقیه ی جیزها هم فقط میکس و بخار پز شده باید باشه اما پایین شکمم شل شده و افتادگی داره هرچه قدر هم ورزس میکنم درست نمیشه میخوام از زیر لباس بپوشم که صاف دیده بشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
من تا حالا نگرفتم ولی خواهر شوهرم اسلیم لیفت گرفته بود راضی نبود.راستی منم بلایکین😆😆😆خخخ
ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺗــﺎﺳـﻒ، .... ﺑـﺮﺍﯼ ﺗﻤـﺎﻡ ﮐﺴﺎﻧــﯽ ﮐـﻪ..... ﺑـﺎ ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯾﺸﺎﻥ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻣﯿـﮑﻨﻨــﺪ ..... ﺣـﺲ ﻧﻤﯿـــﮑﻨﻨـــﺪ..... ﻧﻤـﯽ ﺷﻨﻮﻧــــﺪ..... نمیچشــــند ...... ﻓﻘـﻂ ﻣﯿﺒﯿﻨﻨﺪ ﻭ ﻣﺘﻬـﻢ ﻣﯽ ﮐﻨﻨــﺪ! خدایـــا ...... به آدم هایت بیاموز...... تــــو خدایــــی نه آن ها ...... دســـت از خدایی کردنـــشــان بردارند..
من به خاطر تاثیرش نمیگم فقط میخوام بدنم صاف و یک دست از زیر لباس دیده بشه و تابستون که مانتو جلوباز میپوشم خوب دیده بشم یا بولیز و شلوار جین کشی میپوشم چون میگن راحته و احساس نمیکنی گن تنت هست
2706