2737
2734

بیاین عجیب ترین وسواس که خودتون یا اطرافیانتون دارن و بگید؟

خودم وسواس چیدمان و قرینه گی دارم 

باید همه چیز مرتب و صاف باشه رو میز یا هرجای دیگه 

یه ذره کج شه میره رو مخم 

خدایااااا شکرت     

دیگران رو نمیدونم

ولی خودم هم درگیر قرینگی و نظم هستم

خیلی اذیت میشم

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خودم نسبت به قاشق خیس وسواس دارم   

《اصلِ احترام به عقاید، توجیه مضحکی ست که برای محافظت از جهل، ساخته و ترویج شده. وقتی کسی میگوید عقیده خودت را بیان کن بدون اینکه به عقاید دیگران توهین کنی، برای آزادی بیان من محدودیت قائل شده.✈️》برای افتخار به قومیتت لزومی نداره حتما قومیت خاصی داشته باشی.همین که آیکیوت زیر ۶۰ باشه کافیه💋》《
2740

منم وسواس نظم و قرینگی دارم،خاهرزاده دوسالمم داره دورش بگردم😂💋

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

مادر شوهرم کفشارو توی پلاستیک میکنه بعد میزاره توی جاکفشی

هر دفعه میره میرون از تو پلاستیک درمیاره باز برمیگرده میزاره تو پلاستیک درشم گره میده بعد میزاره جا کفشی که خاک نگیرن کفشا

خودم 

وسایل جوری غیر از مدلی که خودم چیدم چیده بشه اعصابم بهم میریزه 

مثلا گل رو من بزارم سمت چپ یکی بیاد بزاره راست من کل اعصابم بهم میریزه

من همیشه رک م ناراحتی کنار وایسا زخمی نشی :) جسم جوان اما روح میانسال...!
دختر عمم یه مدت وسواس شدید داشت  کلید و پریز و بازمیکرد میشست  هروقت از بیرون میومد کفشه ...

این دیگه خیلیه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2706