2733
2734
عنوان

ناراحتی قلبی در کودک هر مامانی هست بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 341290 بازدید | 2448 پست
سلام ساینا جون
من پسرم دو هفته پیش عمل کردم. عملش تقریبا 2 ساعته و 2قعظ هم تو آی سیو بود که ما نمیتونیم بریم پیششون و یک روز پست آی سیو بود و بعدش مرخص می کنن.
بعد عمل زیاد درد ندارن و اذیت نمیشن.
نگران نباش عزیزم
سلام انیتا جان خیلی خوشحال شدم که عمل پسرت به سلامتی طی شده خوشحال بحالت چشمام پراشک شد و ممنون از اینکه خبرش رو بهم دادی چند تا سوال ازت دارم
کلا چند روز تو بیمارستان بود بعدش دارویی چیزی نداره و اینکه بعد از ترخیص حالش خوبه یعنی می تونه راه بره یا بازی کنه و دیگه اینگکه هزینش چقدر شد

ممنونن میشم اگه جواب بدی بازم براتون خیلی خوشحالم خدا همه نی نی های مریض رو شفا بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام آنیتا جان . واقعا خوشحال شدم . تبریک می کم . امیدوارم هرگز بیمار نشه . دختر کوچلوی من هم 16 اکو مجدد داره و احتمالا اول اسفند عملش می کنن . من هم چند تا سوال دارم.که اگر جواب ساینا خانم بدی . ممنون می شم.تورا خدا بیا جون تجربیات شما به ما تو رفتن راه کمک می کنه. برات تحمل وصبر آرزو می کنم و از خدا می خواهم کلمه درد و بیماری را از همه کوچلو ها دور کنه
2728
سلام ساینا جون

عزیزم کلا پسر من یکشنبه صبح رفتیم برای ازمایشش و عکس از قفسه سینه بعد رفتیم خونه گفتن دوشنبه صبح صبحونه سبک بخوره بیاد تا ساعت 2 ظهر که اومدن بردنش برای بیهوشی ناشتا بود البته چون اون روز کلا عملها عقب افتاده بود عمل پسر منم 4.30 عصر انجام شد و تا 6.30 طول کشید ساعت 7 اوردنش ای سی یو البته خواب بود و از همون موقع تا ظهر سه شنبه به دستگاه وصل بود تو ای سی یو و نمیتونستیم ببینیمش و از صبح چهارشنبه درن اش رو دراورده بودن و من تونستم یه ربع ببینمش که داشت گریه میکرد و بعدش هم ظهر چهارشنبه بردنش تو post icu که دیگه اونجا منم بودم پیشش 5 شنبه ظهر هم مرخص شد..کلا از دوشنبه تا 5شنبه بیمارستان بستری بود...
عملش عمل بسته حساب میشد چون خود قلب رو باز نکردن میدونی که ائورت رگ بیرونی قلب هستش و کلا برای عمل از پهاو باز کردن هزینه عملش تو بیمارستان دی با دکتر یوسف نیا 20 تومن شد و چون بیمه قبول نمیکنن همش رو دادیم تا ببینیم چقدش رو میشه بعدا از بیمه تکمیلی گرفت

بعد از عمل یه هفته پراپرانول 10 روزی دوبار نصفه میخورد همین..و دوهفته بعد از عمل هم اکو شد که گفت سه ماه دیگه هم ببرم اکو...

دیگه بعد از عمل کلا کمی درد داشت و دستش رو تکون نمیداد اما از جمعه با کمک هم راه بردمش و کم کم بهتر میشد تا شنبه که دیگه خودش راه میرفت اما دستش رو تا سه شنبه هفته بعدش همچنان تکون نمیداد...کلا درد کمی داشت اما خوب بداخلاق و زود رنج شده بود
من سعی میکنم هرروز دو سه بار به اینجا سر بزنم

اما کلا بهتون میگم نگران نباشید سختترین جاش همون دو سه روز تو ای سی یو و بیمارستانه بعدش خیلی بهتر میگذره

ایشاله عمل بچه های شما هم بخوبی انجام بشه و از نگرانی در بیاین

بازم اگه سوال داشتین بپرسین
من سعی میکنم هرروز دو سه بار به اینجا سر بزنم

اما کلا بهتون میگم نگران نباشید سختترین جاش همون دو سه روز تو ای سی یو و بیمارستانه بعدش خیلی بهتر میگذره

ایشاله عمل بچه های شما هم بخوبی انجام بشه و از نگرانی در بیاین

بازم اگه سوال داشتین بپرسین
مامان محمد جون پسر من 3 سال و 4 ماهشه و یه ماهه که فهمیدیم..

ما انژیو نکردیم فقط سی تی انژیو کردیم که بچه رو یه 20 دقیقه بیهوش میکنن و از پاش یه رگ میگیرن و ماده حاجب میفرستن و تو دستگاه میبرن عکس میگیرن همین دردش فقط رگ گرفتن از روی پاست..
2740
سلام من دیروز ارغوان بردم اکو خدا رو شکر آیورتش خوب شده و نیاز به عمل نداره . اما سوراخ قلبش باعپ فشار ریه اش شده که می خوان سورخ رگ ششی رو ببندد تا فشار خون کمتری وارد شش ها شه .دکتر گفت باید زودتر عمل شه . من دیگه تحمل نداشتم گفتم هر جه زودتر عمل شه . برای 5 شنبه 19 باید بره برای عمل . براش دعا کنید.
انیتای عزیزم از ته دل برات خوشحالم که ایم مراحل رو به سلامتی طی کردی

به نظر دکترت این مشکل با این عمل کامل رفع میشه تا اخر عمر منظورم اینه که دیگه بعدا مشکلی پیش نمیاد ؟

من فقط تو یه چیزی موندم اینکه ما تو شهرستانیم و اینجا دکترش گفته که با بالون امکان 90درصد مشکلش حل میشه از طرفی دکتر یوسف نیا دکتر شناخته شده ای است و عمل رو ترجیح داده موندم چیکار کنم بخدا می ترسم بچم دو بار اذیت بشه یه بار بالون کنن نشه بعدش عمل کنن

اینا تا اخر عمر باید اکو بشن ؟
دارم دیوانه میشم
انیتا جان یه چیز دیگه در کل بچه ها خیلی اذیت میشن اخه تنهایی تو ای سی یو که زهره ترک میشن بعدشم سوند که وصل میکنن تو بیهوشی وصل میکنن یا همین طوری واااااااااااااااااااااااااااااااااای
ساینا جون منم خیلی نگران سوند بودم عزیزم راستش وقتی که میخاستن برا عمل ببرن از من تحویل گرفتن و بردن ای سی یو نمیدونم سوند تو بیهوشی بوده یا نه چون نمیزاشتن بریم پیشش الهی بمیرم براش اره خوب بچه اذیت میشه

تو ای سی یو بدون ما هم اره کم بیدارن بیشترش خوابن ما خوب وقت بیداری همش گریه میکنن که مامانم رو میخام من صدای بچم رو از پشت در میشنیدم اماا چاره نبود وقتی پانسمانش رو عوض میکردن وو بچم درد داشته بدون اینکه مادرش پیشش باشه خیلی سخته...اما دوروزه باید این طی بشه الهی عاقبت بخیر بشن

دکترش گفت اره با عمل کاملا برطرف میشه اما در 5 درصد موارد ممکنه دوباره تنگی برگرده بعد از چند سال که اگه اینطور بشه چون بافت بیمار قبلا با عمل برداشته شده دیگه با یک انژیو و بالون زدن برطرف میشه
عزیزم در مورد اکو هم خودت میدونی بچه ها اذیت نمیشن بله باید تا اخر عمر سالی یبار اکو بشن البته الان که ما تازه عمل کردیم دکترش گفته 3 ماه دیگه ببیریم اکو باز

در مورد عمل یا انژیو هم در نهایت خودت تصمیم میگیری اما به نظر من اگه تهران میتونی بیای پیش دکتر مهرانپور یا غفوریان تو بیمارستان دی هم یه اکو بکن و نظرشون رو بپرس

راستی پسر توهم الان پاش نبض نداره و فشارش بالاست؟

چون پسر من قبل از عمل پاش نبض نداشتو فشارش هم رو 15 بود برا همین عملش فوری انجام شد
سلام . دختر کوچلو من هم 5 شنبه عمل شد الان هم تو ایسو هست . همه چیز خوب بود . فشار ریه اش بلا فاصله آمد پایین متل معجزه .امید وارم تو این راه خدا کمکتون کنه .و به کوچلو هاتون توان تحمل بده . برای ارغوان کوچلو من هم دعا کنید
سلام انیتا جان و نوگلم جان
براتون خیلی خوشحالم خدا رو شکر که این مراحل رو پشت سر گذاشتید من چی بگم که نمی دونم چی در انتظارمه شاید شما درکم کنید دارم داغون میشم خیلی سخته ما دو بار کارمون به بیمارستان کشیده فکر اینکه دوباره پسرم رو بیمارستان بستری کنم دیوونم میکنه اخه خیلی به من وابسته است یه لحظه پیش کسی بند نمیشه چه برسه که بیمارستان تنهایی بمونه

به هر حال خدا رو شکر راضیم به رضای اون خدا بچه هاتون رو براتون نگه داره و الهی هیچ وقت پاشون به بیمارستان نرسه و سلامت باشن . تو رو خدا منم دعا کنید دعا کنید پسر من هم به سلامتی این دوران رو بگذرونه
ساینا جان سلام به خدا خیلی سخته
عزیزم ارغوان 24 ساعت خودش نفس کشید . اما ساعت 3 شب خسته شد دباره به دستگاه وصلش کردن . به اشک های من و بابا ش تو این چند سال عمرم هیچ وقت روزهای به این سختی نداشتم . الان خودم سر کارم بچه ام تو بیمارستان.صبح ناله زدم التماس کردم تا اجازه دادن برم 2 دقیقه پیشش . بچه ام خواب بود صداش کردم و پلک زد .
می دانی چی از پا درم آورده ؟ قبل از عمل بردنش ازش خون گرفتن . وقتی آوردنش چشاش قرمز بود بغلش کردم ناله زدم ساکت بود نگاهم کرد لب ورچید زد زیر گریه . بعد اقون واقون کرد پرستار بغلش کرد بوسش کرد بهش گفت خاله گلایه مارو نکن به مامانت ما دوست داریم . همه مادر و پدر ها که این صحنه رو دیدن اشک ریختن . آخه ارغوان تازه دو ماه نیمشه اما بهم گلایه کرد .و من وقت به درگاه خدا ناله کردم و شفای همه کوچلو ها را خواستم .
تورا خدا بچه رو بیار پیش دکتر های اینجا من ممنونشان هستم خیلی رسیدگیشان خوبه من فقط دعاشون می کنم.
2706