2733
2734
عنوان

جنین اهدایی مشهد

395 بازدید | 23 پست

سلام دوستان من میخوام جنین اهدایی بگیرم همسرم آزوسپرم هستن 

اسپرم اهدایی ۳ بار گرفتم نشده و حس ناخوشایندی هم برام داره

اگر کسی میتونه راهنماییم کنه که باید چیکار کنم 

ممنونم

میشه که بشه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
2738
داخل متن دقت کنید نوشتم همسرم آزوسپرم هستن .از فرد دیگه ایی گرفتم

یا خدا مگه میشه نباید محرم باشید چقدر سخت واقعا برو بهزیستی بیار خوب په کاریه خواهر من این همه زجر بکشی اخرم بچه مال خودت نیست  آزوسپرم چی هست خواهر جنین اهدایی پیه بابا ول کن برو بهزیستی 

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.
یا خدا مگه میشه نباید محرم باشید چقدر سخت واقعا برو بهزیستی بیار خوب په کاریه خواهر من این همه زجر ب ...

اینقدر حاملگی سخت است اصلا بهش فکر نکن با این شرایط 

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.
یا خدا مگه میشه نباید محرم باشید چقدر سخت واقعا برو بهزیستی بیار خوب په کاریه خواهر من این همه زجر ب ...

اظهار نظر شخصی نکن عزیزم اگر در زمینه سوالم اطلاعات داری ممنونم از کمکت وگرنه نیازی نیست در مورد هر چیزی اظهار نظر کنی دوست خوبم🌹

میشه که بشه؟؟؟
اظهار نظر شخصی نکن عزیزم اگر در زمینه سوالم اطلاعات داری ممنونم از کمکت وگرنه نیازی نیست در مورد هر ...

دوست خوبم داری بچه یکی دیگه را بدنیا میاری تو بهزیستی قبلا این بچه به دنیا امده برو بیارش حالا اگر اطرافیان را می خواهی گول بزنی که بچه خودت هست این دیگه بحث جداست 

منفی  میخوام خودم باردار بشم

درک میکنم عزبزم...

فقط پیشنهاد میکنم از جنینی استفاده کن که حتما حتما ازمایش pGd روش انجام‌شده استفاده کن .. امیدوارم اسم ازمایش درست نوشته باشم .. ازمایش تعیین سلامت جنین هست که بیشتر برا تعیین جنسیت جنین استفاده میشه ولی اول سلامت جنین رو بررسی میکنن. 

😊❤️😊
درک میکنم عزبزم... فقط پیشنهاد میکنم از جنینی استفاده کن که حتما حتما ازمایش pGd روش انجام‌شده استف ...

مممنونم از لطفت بی نهایت سپاسگذارم که اینو گفتی به من 

میشه که بشه؟؟؟
2706