2752
2734
عنوان

شوهر قهرو

174 بازدید | 21 پست

سلام خانومایی تجربه دارین لطفاً بیاین کمکم کنین من سه ساله ازدواج کردم و الان یه ساله عروسی کردیم از وقتی اومدیم خونه خودمون شوهر تا یکماه خیلی خوب بود ولی به بعد سر هر چیزی قهر می‌کنه البته این قهرو بودنش تو عقدم بوده ولی الان فک میکنم بیشتر شده من چون تحمل قهر و دوریشو ندارم خودم میرم جلو و منت کشی و آشتی اما الان خسته شدم دیگه آخه همیشه سر چرت ترین چیزا قهر می‌کنه خودشم وقتی قهره با من میفهمم شبا مث بقیه وقتا نمی‌خوابه و غذا نمیخوره هم خودش و عذاب میده هم منو لطفا اگه تجربه دارین بگین چیکار کنم 

کنجد کوچولوی مامان منتظرم زودی بیای تو دلم - و خوشبخٺانہ خدا...[ خیلے بزرڱ‌ٺر از دلواپسےهاے ماسٺ..🤍🌸 ]
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشاور منت کشی نکن خودش بیاد

توی شهر ما مشاور های بدرد بخور نداره مشاوره های آنلاینم که هزینه اش زیاده 

کنجد کوچولوی مامان منتظرم زودی بیای تو دلم - و خوشبخٺانہ خدا...[ خیلے بزرڱ‌ٺر از دلواپسےهاے ماسٺ..🤍🌸 ]
2731
تنها راهش بي محلي كردنه تا وقتي بدويي دنبالش بدتر ميشه متنفر بودم از اين اخلاق شوهرم 

الان اخلاق شوهر تون درست شده ؟

عزیزم من مشاور هستم اگر میخواین این قهرها خاتمه پیدا کنه دیگه به هیچ عنوان تحت هیچ شرایطی شما پیش قدم نشید برای آشتی حتی اگر تایم خیلی زیادی قهر بمونن....بعد دوسه بار که ببینن شما پیش قدم نمیشین یاد میگیرن که دیگه قهر نکنن

شرایط مشاوره رفتن نداری؟هزینش برات سنگینه؟ مسیر خونه تا مراکز مشاوره برات دوره؟دوست نداری حضوری با مشاور راجب مشکلت صحبت کنی؟دلت میخواد تو خونه بشینی و با مشاورت در ارتباط باشی؟ همه اینا قابل حله!! اونم با پنجاه درصد تخفیف!!!!!!😍😍😍بله خانوما من کارشناس ومشاوره خانواده هستم و کارشناس و مشاوره حقوقی🤩در زمینه مربوط به مشاوره خانواده در موضوعات:حل اختلافات بین زوجین،آموزش همسرداری،آموزش جذب همسردلخواه ویژه دختر خانوما و فرزندپروری مشاوره ارائه میشه خدمتتون🌹در زمینه مشاوره حقوقی هم در حوزه مسائل مربوط به خانواده (طلاق_مهریه_نفقه_حضانت_جهیزیه_ارث_نسب و دیگر مسائل مربوط به خانواده)مشاوره ارائه میشه،انواع دادخواست، درخواست،لایحه،اظهارنامه در اسرع وقت با ۵۰ درصد تخفیف تنظیم میشه،آیدی مشاور در روبیکا،ایتا،سروش،گپ،بله وآیگپ:moshavere_onlinee                                و در تلگرام:moshavere_onlineeeپیام بدین🌱
دوبار قهر که کرد بی محلش کن

دفعه پیش قهر کرد بهش بی محلی کردم بعد دو روز خودش اومد یه ببخشید ساده گفت از دیشب دوباره قهر کرد و رفت خوابید منم یجوری رفتار میکنم انگار برام مهم نیس ولی خیلی سختمه همیشه دلهره و استرس دارم نکنه یه چیزی بگم قهر کنه 

دفعه پیش قهر کرد بهش بی محلی کردم بعد دو روز خودش اومد یه ببخشید ساده گفت از دیشب دوباره قهر کرد و ر ...

بازم بی محلیش کن دیگه منت نکش بزار قهر کنه تا خسته بشه و دست برداره 

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭

من الان ده ساله تو همین شرایطم ، تا خودمم نرم آشتی اون نمیاد .  اینکه هر بار باید غرورم رو زیر پا بزارم سخته ولی چاره ای نیست . به این فکر میکنم که اگه نرم اشتی بیخودی تا چند روز باید حرص بخورم پس همون بهتر که زود برم آشتی .

به نظرم اخلاقشون هست و باید با این قضیه کنار بیای 

عزیزم من مشاور هستم اگر میخواین این قهرها خاتمه پیدا کنه دیگه به هیچ عنوان تحت هیچ شرایطی شما پیش قد ...

وقتی از خونه می‌ره بیرون و بخاطر حرص دادن من دیر میاد چیکار کنم بازم بی محلی ؟ شوهرم وقتی قهر نیس خیلی خوبه چیزی برام کم نمی‌ذاره ولی وقتی قهره انگار یه آدم دیگس هیچ وقت هم این کارایی که می‌کنه گردن نمیگیره همیشه میگه تو تقصیر کاری 

قهر ميكرد محل نميدادم خودش حرص ميخورد بعد ميومد حرف ميزد خيلي نسبت ب قبل بهتره&n ...

خوبه خداروشکر بهتر شده شوهرتون چند سالشه ؟

وقتی از خونه می‌ره بیرون و بخاطر حرص دادن من دیر میاد چیکار کنم بازم بی محلی ؟ شوهرم وقتی قهر نیس خی ...

بله عزیزم فقط بی محلی و ندید گرفتنش

شرایط مشاوره رفتن نداری؟هزینش برات سنگینه؟ مسیر خونه تا مراکز مشاوره برات دوره؟دوست نداری حضوری با مشاور راجب مشکلت صحبت کنی؟دلت میخواد تو خونه بشینی و با مشاورت در ارتباط باشی؟ همه اینا قابل حله!! اونم با پنجاه درصد تخفیف!!!!!!😍😍😍بله خانوما من کارشناس ومشاوره خانواده هستم و کارشناس و مشاوره حقوقی🤩در زمینه مربوط به مشاوره خانواده در موضوعات:حل اختلافات بین زوجین،آموزش همسرداری،آموزش جذب همسردلخواه ویژه دختر خانوما و فرزندپروری مشاوره ارائه میشه خدمتتون🌹در زمینه مشاوره حقوقی هم در حوزه مسائل مربوط به خانواده (طلاق_مهریه_نفقه_حضانت_جهیزیه_ارث_نسب و دیگر مسائل مربوط به خانواده)مشاوره ارائه میشه،انواع دادخواست، درخواست،لایحه،اظهارنامه در اسرع وقت با ۵۰ درصد تخفیف تنظیم میشه،آیدی مشاور در روبیکا،ایتا،سروش،گپ،بله وآیگپ:moshavere_onlinee                                و در تلگرام:moshavere_onlineeeپیام بدین🌱