2733
2734
عنوان

اردوی که زهرمار دخترم شد

4460 بازدید | 64 پست

یک هفته بود دخترم خوشحالی میکرد که میخوان ما رو ببرن اردو. اولش قرار بود همراه بردن گوشی توو اردو ممنوع باشه. ولی بعدش رضایت دادند. دخترم هم خوشحال و خندان رفت اردو. ولی عصر که برگشت خیلی خیلی گریه کرد.علتو پرسیدم. گفت توو مدرسه اومدم سوار سرویس بشم یهو یه دختر از پشت هول داده افتادم شلوارم پاره شد. گفتم اشکال نداره واست میخرم. بعدش توو اردو رفته کنار جوی آب عکس بندازه گوشیش افتاده توو آب.از بی تجربگیش گوشی  رو خاموش  و روشن میکنه  و الان دوربین گوشی از کار افتاده

منم کنترل خودمو از دست دادم و گفتم خودت هم دست و پا چلفتی هستی و حواستو جمع نمی کنی ولی بعدش خیلی خیلی دلم واسش سوخت و به زور بهش شام دادم. ولی از بس گریه کرد از سر شب خوابش برد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برای همه ی ما چنین خاطراتی هست همیشه قرار نیست خاطراتمون شیرین باشه 

اگر کودک خاطرات تلخ نداشته باشه وقتی بزرگ بشه دچار بحران میشه چون واقعیت متفاوته

من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال

مدل گوشیش چی بوده؟اشکال نداره فدای سرش

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜
شیاومی

اشکال نداره عزیزم فداسرش کی الان وضع مالیش خوبه ؟؟  کم کم‌پول جم کن براش بخر 

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜