2737
2734
عنوان

دو تا انتقاد از کاربرای نی نی سایت!

15 بازدید | 112 پست
1.این کاربرای عزیزی که میان تاپیک میزنن حالا با هر موضوعی بعد کسی تو تاپیکشون نمیاد یا جوابشونو نمیده.دوباره میان تاپیک میزنن که اگه مساله خیانت و مادر شوهر و خواهر شوهر بود میومدین ولی سوال منو جواب ندادین.خوب عزیز من مگه اینجا شهریه میدی یا حقوقی بابت سوال و جواب پرداخت میکنی که انقدر انتظار داری؟خوب هر کی جواب سوالت رو بدونه یا علاقه ای به موضوع تاپیکت داشته باشه میاد 2.یه خانم باردار میاد میپرسه من فلان چیز رو خوردم آیا ضرر داره؟بعضیا واقعا بی ملاحظه هستن میان همچین به این خانم استرس وارد میکنن که دیگه حتی نمیتونه پست بذاره.خوب عزیز من اگرم میخوای دلسوزی کنی یا هشدار بدی یه جوری بگو که طرف رو نترسونی.بارداری خودش به اندازه کافی استرس داره شما سعی کن آرامش بدی
خدایا به همه زندگیها آرامش و دلخوشی بده...آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم انتقاد دارم از خانمای بارداری ک تاپیک میزنن باردارم اب بخورم ضرر داره؟!فین کنم ضرر داره؟نفس بکشم ضرر داره
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
2728
من چند بار تاپیک زدم و ی مشکلی مطرح کردم,دوستان راهکار ارایه نمیدن,فقط میان بشدت قضاوت میکنن مثلا راجع ب از شیر گرفتن زدم,ک بچم خیلی ناارومی نیکنه,کسی راهی بلده,همه شروع کردند ک بچه مظلومو زوداز شیرگرفتیشو عصبی شده و... در صورتیکه بخاطر غذانخوردن بشدت ضعیف بودوهمه دکترا میگفتن حتما باید از شیر بگیریش
الهام آخه اینجا سایت باردار هاست اکثرا هم استرس دارن شاید سوالی که از نظر شما خنده داره واسه اون خانوم باردار خیلی حیاتی باشه
2740
مامان الی عجب مادر بدی هستی بچه رو زود از شیر گرفتی باز انتقاد دارم بگم؟
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
الهام جون نمیدونم این دوره رو گذروندی یا نه؟ولی منم قبل از بارداری میخندیدم به بعضی سوالا ولی الان درکشون میکنم.البته خودمونیم بعضیام دیگه از بیکاری تاپیک میزنن
نه هنو خودم بچه ام بچم کجا بودولی جدی بعضیا دیگه الکی تاپیک میزنن
منم یه انتقاد دارم
مثلا تاپیک می زنم برا سوالم

اونوقت یه عده می گن چرا اینجوری نوشتی ؟چرا اینو گفتی؟اصلا این تاپیک زدن داشت؟وووووووو

اخه یکی نیس بگه کسی که تاپیک زده خودش چندین بار سبک سنگین کرده یا دلش گوش شنوا می خواد

به قول معروف اگه می تونی مرهم دردش باش
2706