2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شامپو نیوا میزنم با کرم موی فولیکا
دختر که باشی میدونی:اولین عشق زندگیت پدرته دختر که باشی میدونی:مردونه ترین دستی که میتونی تو دستت بگیری و دیگه از هیچی نترسی دستای گرم و مهربون پدرته دختر که باشی میدونی:محکم ترین پناهگاه دنیا آغوش گرم پدرته هرکجای دنیاهم که باشه چه باشه چه نباشه قویترین فرشته نگهبان پدرته.
2728
من علاوه بر رنگ مو به خاطر فرو وز بودن هم اذیت میشدم . اما الان شامپو اوه حاوی عصاره شاتوت مخصوص موی رنگ شده میزنم. عالیه . قبلا ماسک مو کریستال میزدم . اما احساس میکنم این شامپو دیگه نیاز نداره . عجب تبلیغی برای اوه کردم . باید بازار یابش میشدم
2740
زیاد مهم نیست شامپویی که استفاده میکنی چی باشه چون شامپوهای مخصوص موهای رنگ نرم کننده داخلش داره و ممکنه بیشتر این نرم شدن مو باعث ریزش مو بشه مگر اینکه مارک خوبی بگیری مثل شامپو مارک والنسی و از یه جای معتبر که من مطمئنم بهش فروشگاه اینترنتی پوست کالا ، این و گفتم چون خودم از محصولاتش استفاده کردم و واقعا راضیم حالا بهت میگم برای مراقبت از موهای رنگ شده از ماسک موی الیو استفاده بکن طرز استفاده اش مهمه .. وقتی موهارو شستشو دادی .. آب موهاروبگیر و بعد با ماسک مو از محل رویش موها تا نوک موهاتو با ماسک مو ماساژ بده و بعد با یه حوله که با آب داغ خیسش کردی و آب شو گرفتی موهاتو بپیچ.. در اخرم نیم ساعت صب کن و بعد آبکشی کن و تاثیر فوق العاده شو ببین .. من هر دفعه این کارو میکنم تا دفعه بعد حمامم حس سبکی دارم ..
فروشگاه اینترنتی پوست کالا عرضه کننده محصولات لوازم آرایشی و بهداشتی - فروش لوازم برقی آرایشی - محصولات مراقبت از پوست و مو فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه و مختص کودکان