2410
2553
عنوان

مامان های آذر ۹۶ و نی نی های سالم و باهوش و زیبا

| مشاهده متن کامل بحث + 15083 بازدید | 2808 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شرک جون سونوی غربالگری یه سونوی معمولیه که توش ضخامت مایع پشت گردن جنین رو اندازه میگیرن فقط جنین باید تو وضعیت مناسب باشه پیشنهاد میکنم قبل از اینکه برین برای سونو یه آبمیوه شیرین مثل رانی بخورین تا نینی همکاری کنه

زندگی مثل دیکته است می نویسیم و پاک میکنیم .... غافل از روزی که بگویند "برگه ها بالا"
2456

سلام مامانا

من از سونو اومدم

لوبیاکوچولوم قلبش تشکیل شده بود و ضربانش خداروشکر نرمال بود

ی مانیتور هم جلوم بود ک میدیمش 

انشالله قسمت همه بشه

البته سن نی نی رو خیلی کمتر از خودم گفت. گفت چون تنبلی داشتی و پریودات نامنظم بوده اینطوری شده

حالا عصر نوبت دکترمه انشالله و میگم بهش

2714
دقیقا سال ۹۰ یک همچنین تاپیکی رو دوست خوبم نگین جون زد و اونقدر منظم تاپیک رو اداره کرد که من برای بارداری دومم دارم بهش مراجعه می کنم و نکات مهم یادم بیاد. امیدوارم توی این تاپیک هم بتونیم دوران بارداری رو به سلامتی سپری کنیم و نی نی های سالم و ناز و باهوشمون رو آذر ماه ۹۶ در آغوش بکشیم

لیلا جان چرا اسم یه تعداد تو لیست نیست

سلام بچه ها من الان از آزمایشگاه میام تا خون دادم یهو حالم بد شد افتادم کف درمانگاه چشم باز کردم دیدم یکی پامو گرفته هوا یکی آب روم میریزه مامان بیچارمم هول کرده بود نمیدونم چرا یهو بیهوش شدم

وااای عزیزم ...مواظب خودت باش ...چیزی نیست ..ادم عادی امکان داره اینجوری بشه چه برسه به ما ....

سلام مامانامن از سونو اومدملوبیاکوچولوم قلبش تشکیل شده بود و ضربانش خداروشکر نرمال بودی مانیتور هم جلوم بود ک میدیمش انشالله قسمت همه بشهالبته سن نی نی رو خیلی کمتر از خودم گفت. گفت چون تنبلی داشتی و پریودات نامنظم بوده اینطوری شدهحالا عصر نوبت دکترمه انشالله و میگم بهش

عه خداروشکر ...واست خوشحالم نغمه جان ...ایشاالله سلامت باشین ...

سلام دوس جونا

نغمه جون خداروشکر که نی نی رو دیدی و قلبش و دیدی خیلی خوشحال شد 

ان شاالله قلبش ۱۲۰ سال بزنه🌹🌹

کاش میدونستم جنسیت چیه 

کاش یه روشی بود از همون هفته ایی که فهمیدی بارداری جنسیتم معلوم میشد

اَلّلهُمَّ اِنّی اَسئلُکَ بِمَفاتِحِ الغَیبِ اَلَتّی لا یَعلَمُها اِلّا اَنتَ اَن تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدِ وَالِ مُحَمَّد وَ اَن تَفعَلَ بی کَذاوکَذا...

2706