2733
2734
عنوان

مامان های آذر ۹۶ و نی نی های سالم و باهوش و زیبا

| مشاهده متن کامل بحث + 15083 بازدید | 2808 پست

سلام خانما

خودتون و وروجکاتون در چه حالین؟

من و موچولم که خوبیم

تهوعم کم و زیاد میشه...درد دلمم کاملا بر طرف شده ...فقط اگه شلوار پام کنم قلنج میکنم و دلم درد میگیره تا دراز نکشم رفع نمیشه....

خانما

شما برای تغذیه تون چه برنامه هایی دارین؟

راستی از وقتی سایتو زدن ترکوندن هیچ علاقه ایی ندارم که بیام سایت....حضور کمرنگم رو به بزرگیه خودتون ببخشید...دوستدارم باشم و باهم  تبادل اطلاعات داشته باشیم ولی چه کنم هر وقت میام سایت سم درد میگیره و سرگیجه میگیرم +این که چشمم اذیت میشه  

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااای من چرا وزنم کم میشه بجای اینکه زیاد بشه   با اینکه تهوع ندارم ...البته میلم به غذا کم شده ...  

منم مثل شما هستم

اصلا میل به غذا ندارم...بازور بهم چیز میز میخورونن  

نگران نباش چیز خاصی نیست

قرار نیست همه ی خانمای باردار تپلی بشن که

من توی بارداری اولم۹ کیلو ودومی۷ کیلو کم کردم...بچه هامم با وزن نرمال به دنیا اومدن

اتفاقا خوشحالم که لاغر میشم  

مهم اینه که بچه های سالمی دنیا بیاریم

هایدی جون شما چند سالت عزیزم خدانگهدار برات بچه هاتو دوتا دیگه چیه جنسیتشون 

اَلّلهُمَّ اِنّی اَسئلُکَ بِمَفاتِحِ الغَیبِ اَلَتّی لا یَعلَمُها اِلّا اَنتَ اَن تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدِ وَالِ مُحَمَّد وَ اَن تَفعَلَ بی کَذاوکَذا...

2728
هایدی جون شما چند سالت عزیزم خدانگهدار برات بچه هاتو دوتا دیگه چیه جنسیتشون

عزیزم من ۳۱ سالمه

یه پسر دارم که متولد ۸۳ 

یه دختر هم دارم که متولد۸۹

ممنونم از دعای پر مهرت عزیزم

2740

دریا بانو شیاف که خودش تا اون ته نمیره جذب میشه مثل مایع میشه اخرش کلیش میاد بیرون ،همون دم باید بزاری فکر کنم نمره داخل رحم خود شیاف اب شد میره،خیلیا با شیاف نجات پیدا کردن الانم نقل نباته به هر کی میبینم داده فقط همه میگن خارجی بزارید که اصا پیدا نمیشه اصلا ینی 

[QUOTE=42396251]سیماجان دکتر من بهم توصیه کرد به هیچ عنوان شیاف رو واژینال استفاده نکنم چون به جفت اسیب میزنه بالاخره شیاف تا جذب بشه تو رحم چرخ چرخ میزنه براخودش

عزیزم من فقط چند روز اول واژینال استفاده کردم دیدم سوزش و خارش شدید گرفتم دیگه واژینال استفاده نکردم به نظرمن داشتم عفونت میگرفتم 

خدا بزرگه        

2706