2752
2734

دلم گرفته . بعضی وقتها احساس میکنم تنها ترین انسان روی زمینم. هیچ دوستی هم ندارم .یه خواهر دارم که افسردگی داره البته میونه ام باهاش خوبه. ولی الان حوصله ی اونم ندارم از زمین و زمان میناله و دائم اشکش دم مشکشه. مادرم هم توو دنیای دیگه سیر میکنه . به تازگی پدرمم هم از دست دادم. خیلی داغه سنگینیه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همین فضاهای مجازی اجتماعی فعالیت کن خیلی کمکت میکنه این دوره زندگی پشت سر بزاری. 

البته تاثیری که اجتماع حضوری داره قوی تره حالا کار یا دانشگاه.

به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ازین سایت میرم. دلیلشم خانوما فیس افاده ای حیوون گریز بی درک و منطق و سطح دغدغه در لول وای شوهرم مادرشوهرم جاریم دماغ عملیم.
همین فضاهای مجازی اجتماعی فعالیت کن خیلی کمکت میکنه این دوره زندگی پشت سر بزاری.  البته تاثیری ...

دانشگاه رو که تمام کردم. ولی خانه دارم. فقط هم یه دختر نوجون دارم. که اونم توو حال و هوای خودشه. 

الهییییییییییی

🌈خود را ضعیف و کم ندان تنها در این عالم ندان ، تو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن ، خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید ، پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن ، ما از خودی زخم میخوریم بند نفس یک تارموست ، تو از جنس ما نیستی یک شب به فقرم سر بزن ، مظلوم گر گشنه بوَد تیری خورد بر قلب من .👼

دهه شصتیم اونقتهها پدر و مادرها خیلی سخت گیری می کردند در مورد دوست و رفیق داشتن. و نمی زاشتند بیرون بریم و منم خیلی زود ازدواج کردم. و از دوستام بی خبر. یه خواهر کوچکتر از خودمم داشتم که اونم توو بچگی فوت کرد. ای کاش حداقال اون زنده بود. باشگاه هم نمی تونم برم چون از بس کمرم درد میکنه دیگه باید بیفتم توی رختوخواب

دانشگاه رو که تمام کردم. ولی خانه دارم. فقط هم یه دختر نوجون دارم. که اونم توو حال و هوای خودشه.&nbs ...

با دختر خانومت دو تایی برید باشگاه میگن عقل سالم در بدن سالم شدیدا به افسردگیش کمک میکنه زورکی ببرش حتی شده.

حال جفتتون عوض میشه.

به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ازین سایت میرم. دلیلشم خانوما فیس افاده ای حیوون گریز بی درک و منطق و سطح دغدغه در لول وای شوهرم مادرشوهرم جاریم دماغ عملیم.
همین فضاهای مجازی اجتماعی فعالیت کن خیلی کمکت میکنه این دوره زندگی پشت سر بزاری.  البته تاثیری ...

دائم از بی حوصلگی گوشی دستمه. ولی خسته شدم. الان داشتم با شوهرم سریال تماشا میکردم. که دیگه حوصله ی اونم نداشتم