2733
2734
سلام، من دوقلوی 7 ماهه دارم که می خوام براشون صندلی ماشین بگیرم ، برام امنیت صندلی ماشین مهمه ولی قیمتم مهمه.
رفتم maxi-cosi بگیرم ولی مدلی که پسندیدیم 680 تومان بود که دوتاش خیلی گرون میشه.می خواستم nanioکه مال مک لارن هست بگیرم که دو تا از نمایندگیهای مک لارن توی بهار نداشتنش و weldon رو پیشنهاد دادن که از نظر قیمت با nanio توی یک رنج بود.ممنون میشم که کمکم کنید.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم دارم سرچ میکنم نی نی من کوچکتره ولی یکی از دوستام برای نی نی هاش گرفته...احتمالا یا بهار یا جمهوری....الان ازش میپرسم ولی باید اس بدم میدونی مامانای 2قلوها یکم بیشتر درگیرند
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

2728
من قبلا از دوستان پرسیدم اینم نظر دوستان سایت
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=218373
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

2740
ملورین جان من و می شناسی تو تاپیک کریر برام پست گذاشته بودی ..........

عزیزم صندلی ماشین نانیا رو نمایندگی مک لارن تو تیراژه داره ...... همه رنگش هم موجود بود .

اینم شمارشه 44494804 تیراژه -طبقه همکف -پلاک 17
اگر هم اشتباه نکنم قیمتش بین 200-250 تومن بود .

ملورین به نظرت من کریر ایرانی بخرم یا کریر نانیا ؟؟؟؟؟؟/ همش میترسم زیاد استفاده نشه و پشیمون بشم . یعنی همسرم میگه نخر توش نمی شینن میترسم من 300 تومن هزینه کنم اما نشینن .......

الان که دوقلوهات 7 ماهه شدن دیگه کریرشون برای صندلی ماشین مناسب نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

بعضی موقعها هم میگم دوتاکریر ایرانی بخرم بعد که 7-8 ماهه شدن دو تا صندلی ماشین خوب

بعضی موقعها هم نمیگم نه از اول دو تا کریر خوب بخرم تا یک سال استفاده کنن ..........

بعدشم هر چی بیشتر فکر میکنم کمتر به نتیجه میرسم .
الهام جان
من خیلی از کریرهام استفاده کردم ،مخصوصاً چون روی پایه کالسکه سوار می شه ولی شرایط زندگی ها و ماه تولد بچه خیلی مهمه ،اینکه اهل بیرون رفتن هستی یا نه و اینکه نی نی هات اهل بیرون هستند یا نه و هزاران دلیل. به نظر من خرید وسایل بچه خیلی رو هواست. هر چقدرم حساب کتاب کنی باز ممکنه غلط از آب در بیاد(به هزار و یک دلیل).من کلاً تحقیقامو میکنم و همینطور حساب کتابام و بعد اگر اونی که فکر میکردم نشد ناراحت نمییشم چون مطمئنم تو اون شرایط بهترین تصمیم بوده.
نی نی های من یواش یواش دیگه تو کریر نمیشینن و با بزرگتر شدنشون دیگه کریر، به عنوان صندلی ماشین امن نیست، به این خاطر تو فکر افتادم.
اینم بگم من وقتی میرم مطب دکترم یه دو قلو هم میاذ که 9 ماهشونه که همیشه خاله مجردشون باهاشه و یکیشون تو بغل خالشونه. اگر کمک داشته باشی انقدر بچه ها دوست داشتنی هستند که کمکها بغل کنن و کمکت باشن .من کمک نداشتم به این علت کریر خیلی برام کمک بود
2706