2733
2734
عنوان

خانما بیاین بگین من چیکار‌کنم‌با این مرتیکه بی شعور😭

| مشاهده متن کامل بحث + 748 بازدید | 41 پست
اره اینکه شکی نیس البته میرم خونه مامانم خونه پدرم نمیرم خاک تو سرش که من هرچی میکشم از دست اون بی غ ...

به پسر عمه اش زنگ بزنید، شوهرتون زرنگ تشریف دارن، مثلا میخواد حالا که ماشین افتاده به درآمد صاحب شش دونگ بشه، با برادرت هم صحبت کن وعذر خواهی کن، شوهرت اگربتونه ماشینم از برادرت بخره خیرش رو نمی بینه، بگو تو که خیلی زرنگ و زبلی همون پول ماشین منم نزول کن، باهاش بحثم نکن چون بالاخره خودش چوبش رو می خوره

ماشینتو بگیر ازشون وااااا بگو لازم دارمممم 

بعدم پول نزول کنه کلا بدبخت میشین پول همینجوری ک نمیدن کلی چک و سند ماشین یا خونه میگیرن واسه ضمانت کثافتا

بعد کافیه یماه سودش دیر بشه میاد همه چیتونو میگیره!شوهر شما تا کی میخواد ۹۰۰تومنو پس بده بهشون؟میدونی چنماااه باید سود بده و نمیتونه دیگ پولی پس انداز کنه ک اصل پول رو برگردونه؟؟؟؟ بخاطر زندگیتم ک شده یمدت قهر برو بلکه پشیمون شهههه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه ماشین به اسم شماست که نمیتونه بفروشه ولی کلا باید جلوی رفتار غلط وایستاد یعنی چی که پول داداش شمارو نمیده حداقل میتونست بگه ای ماه من گرفتم ماه بعد شما بگیر نه اینکه پررو بازی دربیاره

پول نزول کنه😐😐😐همین‌کم مونده مال حرام بیاره تو زندگیت غیر حرام بودنش برکت نداره خیلیارو به خاک سیاه نشونده😐😐😐😐😐آخه بگو تو پول داری چندبرابر اون پول و پس بدی که میخوای بدبخت کنی زنتو😐😐😐😐😐😐😐 به حرفش گوش کن‌برو خونه مامانت نزار ماشینتو بگیره حق توئه سهم توئه تو این گرونی که دیگه نمیشه ماشین خرید من جای تو بودم طلاق میگرفتم 

بنظرم شما خودتو دخالت نده.به داداشتم بگو میدونم کق با توهست ولی من چیزی بگم بدتر میشه.بگو تو از حقت دفاع کن کاری بمنم نداشته باش.شماهم دیگه هیچی نگو به شوهرت.

خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
بعد داداشم زنگ‌زده به راننده هه گفته ماشین بیار در خونمون من اصلا نمیخام‌کار کنی وقتی قراره سهم منو ...

اصلا و اصلا و ابدا شوهر و برادرت با هم شریک نکن که تورو از وسط نصف میکنند

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی