2733
2734
عنوان

کسی جراحی لثه انجام داده؟

57 بازدید | 9 پست

سلام. من دوروز پیش لثه م رو جراحی کردم و ریشه دندونم رو در آوردم. دوتا بخیه خورد. یکیش دیشب باز شد. پانسمانی که روی لثه بود هم امروز جدا شد. طبیعیه؟

یادمه بخیه رو خودشون کشیدن بعد یه مدت

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به دکترت بگو عزیزم منم دو هفته بعد جراحی دندان نهفته دارم سخت و دردناک بود یا مثل دندون کشیدن بود ...

خودش که سخت نبود بی حس بود. خیلی هم سریع انجام شد. ولی خوب بعدش سه ساعت باید گاز رو روی دندونم فشار میدادم یکم سخت بود. درد هم داره. همش ژلوفن میخورم. نوافن هم جواب نمیده

2740
بهم گفت هفته دیگه بیا بخیه ها رو بکشم ولی یه دونه ش دیشب افتاد

نمیدونم عزیزم اگه میخوای فردا زنگ بزن یا حضوری برو پیشش 

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
خودش که سخت نبود بی حس بود. خیلی هم سریع انجام شد. ولی خوب بعدش سه ساعت باید گاز رو روی دندونم فشار ...

مرسی جواب دادی مهربون❤️ امیدوارم زودتر خوب خوب بشی

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱