2733
2739
عنوان

خردکن

542 بازدید | 16 پست

سلام دوستان .من چرخ گوشت ندارم میخوام خردکنی بخرم ک گهگاهی گوشت مرغ بخوام خوردکنم با خردکن انجام بدم

هرکی از دوستان از خردکن استفاده میکنه و باهاش گوشت خوردکردن راهنماییم کنن

ممنون

من زومیکس دارم همه چی باهاش خورد میکنم

میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم‌چرخ گوششتم خراب شده ازونور خوردن هم میخام بخرم حالا میگن دوتا هزینه نکن همون خوردن بخر.چیکار کنم؟

مامانم سیلور کراست داره. گوششتم چرخ میکنه

مامان یه خانوم گلیِ سه ساله🥰 همسر یه مرد متعهد و مسولیت پذیر💓بعد از یازده ماه اقدام ناموفق با مصرف یک دوره کلومفین اونم بدون تزریق آمپول آزاد سازی باردار شدم.درحال حاضر دارم با یه مورد خاص افسردگی دست و پنجه نرم میکنم 🫠زندگی با وجود یه جاری حسوووود رو تصور کنیید😵‍💫 تو حتی اگر 💩هم بخری دوروز بعدش میخره میگه خیلی وقته نیاز داشتیم!

خوردکن.ببخشید

مامان یه خانوم گلیِ سه ساله🥰 همسر یه مرد متعهد و مسولیت پذیر💓بعد از یازده ماه اقدام ناموفق با مصرف یک دوره کلومفین اونم بدون تزریق آمپول آزاد سازی باردار شدم.درحال حاضر دارم با یه مورد خاص افسردگی دست و پنجه نرم میکنم 🫠زندگی با وجود یه جاری حسوووود رو تصور کنیید😵‍💫 تو حتی اگر 💩هم بخری دوروز بعدش میخره میگه خیلی وقته نیاز داشتیم!
منم‌چرخ گوششتم خراب شده ازونور خوردن هم میخام بخرم حالا میگن دوتا هزینه نکن همون خوردن بخر.چیکار کنم ...

منم نمیخام چرخ گوشت بخرم چون مطمئنم زیاداستفاده نمیکنم خخخ مخصوصا بااوضاع اقتصادی الان مگه میتونیم گوشتی بخریم ک باز چرخش کنیم

منم نمیخام چرخ گوشت بخرم چون مطمئنم زیاداستفاده نمیکنم خخخ مخصوصا بااوضاع اقتصادی الان مگه میتونیم گ ...

دقیقا .من مامانمم چرخ گوشت داره دیگه نهایت میدم به اون زیاد باشه. ولی در حد یخورده فکر کنم خوردکن کارمونو راه بندازه..

الان که نمیشه گوشت هم زیاد خرید😂

2738

سلام عزیزم من پیشنهاد میکنم پول یه دستگاهو بدی ولی چندتا دستگاه بخری، غذاساز گلاوا هم خردکن داره که میتونی برای خرد کردن گوشت و مرغم ازش استفاده کنی و هم آسیاب داره و هم اسموتی ساز، تازه فروشگاه نظری استور تخفیفم گذاشته پیشنهاد میکنم از دستش ندی.

کلی هم ویدیو جذذاب آموزشی داره که حتما به دردت میخوره.

با سلام دوستای گلم، خوشحال میشم اگه سوالی در مورد لوازم خونگی دارید رو بپرسید و من پاسخگو باشم.
سلام عزیزم من پیشنهاد میکنم پول یه دستگاهو بدی ولی چندتا دستگاه بخری، غذاساز گلاوا هم خردکن داره ک ...

این فروشگاه رو از کجا پیدا کنم

و اینکه بنظرم وسایلای تکی بهتر و کاربردی ترن تا چن کاره ها

سلام عزیزم من پیشنهاد میکنم پول یه دستگاهو بدی ولی چندتا دستگاه بخری، غذاساز گلاوا هم خردکن داره ک ...

شما از دستگاه استفاده کردین یانه فقط تعریف شو شنیدین

اگه تهران باشید می تونید یه سر به فروشگاهشون بزنید، همه نوع محصولی دارن فروشگاهشون سمت باقرشهر، ادرس سایتشونو میدم برو به نگاه بنداز ادرس فروشگاهشونم داخلش هست.

نظری استور

با سلام دوستای گلم، خوشحال میشم اگه سوالی در مورد لوازم خونگی دارید رو بپرسید و من پاسخگو باشم.
2706