2733
2734
عنوان

ماشین ظرفشویی واقعا لازمه؟

829 بازدید | 28 پست

ایا واقعا ضروریه؟  ما کلا دو نفریم مهمون هم زیاد نمیاد هر کی ام بیاد خودشون ظرف میشورن.  دوست دارم بخرم ولی مورد واجب تر هم داریم ولی میتونم یه کاریش کنم  چون میخوام برم خونه خودم  گفتم بخرم. اگه واقعا به کار میاد بخرم اگه برا سالی دو بار باشه نه.  چون قیمت گرفتم الجی زیر سی میلیون نیست. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من زیاد استفاده میکنم.ببین اگه از اونایی هستی که تا یه ظرف درمیاد فوری میشوری لازمت نیس.اما اگه مثل ...

نه من همون موقع میشورم.  راستش من برا کلاسش میخوام بخرم وگرنه واقعا خودم می تونم ظرفامو بشورم 😂😂 یعنی اگه پولش رو داشتم که درنگ نمی کردم ولی میترسم بعد وسیله هاش گرون باشه نتونم بخرم بی استفاده بمونه.  این همه پول بدیم 

خب برای مهمون خود مهمون میشوره 😂 شما خودوتون دارین؟  میگن وسیله هاشم گرونه مایع و قرص و....&nb ...

اگه مثل من هر ظرفی کثیف میشه سریع میشوری نمیذاری بمونه واقعا لازم نیست تازه فکر کنم همه جور ظرفی هم نمیشه تو ماشین شست

بخر

من یادمه میخواستم زمان عروسیم بخرم الجی ۲تومن بود همین ۶ سال پیش 

کابینت ساز گفت مدل کابینت ها بهم میریزه و کوچیک میشه اشپزخونه چون  میخواست درست شون کنه و گفت ولش کن و واجب نیست و ...

منم نخریدم خیلی اشتباه کردم الان روزی صد بار میگم اشتباه کردم

هرچی همون اول ادم خرید خرید دیگه بعدش نمی تونی بخری

خب برای مهمون خود مهمون میشوره 😂 شما خودوتون دارین؟  میگن وسیله هاشم گرونه مایع و قرص و....&nb ...

عزیزم بچه دارشدی خیلی کمکت میکنه ظرفشویی.میتونی الان جاشو کابینت متحرک بزاری هروقت قصد کردی  بخری جایگیزین کنی

تنها ایرادش این بود ک یه سری ارکوپال دم دستی داشتم رنگ گلهای رفت ولی چینی هام و ظرف مهمون نه.

شوینده هم من همه خریدام رو یکجا از فروشگاه میکنم زیاد دقت نمیکنم ب قیمتا

من  ظرف هم زیاد میشورم ولی با این وجود طرفشویی نیازه و خوشحالم هست...یه چیز خوبی هست که اختراع شده دیگه چرا استفاده نکنیم

این که دو نفری هم نیازت  میشه مثل این میمونه که بگی ما دو نفریم ماشین لباسشویی  نیازمه....؟!طبیعیه  تعداد بیشتر کاربردش بیشتره ولی دلیل نمیشه واسه دو نفر کاربرد نداشته باشه فقط به لزوم لباسشویی  عادت کردیم ولی ظرفشویی  هنوز مازاد دیده میشه

این بود تجربه ی من

2706