2733
2739
عنوان

یعنی ممکنه؟؟؟؟؟؟

342 بازدید | 14 پست
بچه ها کمکم کنین .دو سه روزه زیر دلم تیر میکشه زیرشکمم هم درد میکنه .دوماهه اقدام کردیم ماه اول پریود شدم ماه دوم هم که این ماهه ۵ روز مونده به پریودم میگم یعنی ممکنه حامله باشم ؟؟؟ اگه حامله باشم و ندونم روزه ضرر داره ؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آز بتا نشون نمیده بارداری رو؟؟؟ الان بری چون اگه بارداری سه ماهه اول کلن روزه ضرر داره منم نمیدونستم اوایل بارداریم و چن روزی روزه گرفتم
سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه
آیسان منم یه هفته به پری مونده ولی دوسه روزه زیر دلم تیر میکشه ولی ما جلوگیری میکنیم میترسم یوقت حامله باشم و این روزه گرفتنا خطرناک باشه امروزم ترشحم یه هاله ای از خون داشت
بخند تا دنیا بهت بخنده.... :-)
2740
نغمه لانه گزینی نیست !
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
نه ! افطار تا سحر خوب به خودت برس با چند روز چیزی نمیشه ا نم اوایلش . یکی از فامیلای ما کل ماه رمضان روزه گرفت آخرش فهمید باردار بوده بچه اش هم سالم بود . مادر شوهر خودم هم تو بارداری هم شیردهی همه روزه هاشو میگرفته الان بچه هاش همه باهوش اند . بچه هم دارند . توکل بر خدا
و خدایی که همین نزدیکی است ....
2706