2752
2734
عنوان

ازشیردادن خسته شده ام...

1370 بازدید | 12 پست
سلام...چقدرتلاش کردم که پسرم فقط شیرخودموبخوره..چه روزهایی روگذروندم...تااینکه موفق شدم الان 6ماهشه ومن نمیدونم چرامثل سابق نیستم؟؟!خسته شده ام!گاهی دردناک میشه برام شیردادن..صب های زودوشباخصوص..احساس میکنم سیره ولی همینجوری مک میزنه..برام دردناک میشه...حس بدی پیدامیکنم ...دلم زیرورومیشه////حرص میخورم وباهاش دعوامیکنم///چیکارکنم که مثل گذشته بشم؟عذاب وجدان دارم میترسم توروحیه اش تاثیربزاره؟؟؟
عزیزم از الان به بعد یکم راحت تر میشی چون دیگه میتونی بهش فرنی و حریره بادومو این چیزا بدی که تا حدی سیر بشه

بعدشم چرا بهش شیشه نمیدی؟

من پسرم از 6 ماهگی به بعد هم شیر خودمو میخورد هم شیر خشک .

منم خیلی کم حوصله بودم و اصلا حال نداشتم بهش شیر بودم . و توی این مورد شیر خشک بهترین گزینه بود برام

امیدوارم مشکل توهم حل بشه .

واقعا بچه ها برای آدم اعصاب درست و حسابی نمیذارن
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم بخاطر ضعف بنیه بدنیتون هست که شادابی لازم رو برای شیر دادن ندارید سعی کنید خودتون رو بیشتر تقویت کنین آدم اگه شاداب و سلامت باشه برای هر کاری حوصله زیاد داره.
خدایا با هر نفس که می آید و می رود تو را شکر دوست دارم در هر نفس به یاد تو باشم
منم از شیر دادن متنفرم ..با این تفاوت که پسر من 15ماهشه !! ولی اینقدر وابستست که نمیدونم چه جوری از شیر بگیرمش ..دارم روانی میشم دیگه ...خیلی حس بدی پیدا میکنم ..خسته شدمممممممممم:(
خانمها تورا به خدا اینقدر خودتان ونینی های گل را اذیت نکنید این رزق انهاست من 26 ماه پسرم را شیر دادم
ماهیان از تلاطم دریا به خدا شکایت بردند وچون دریا آرام شد خود را اسیر صیادان یافتند
تلاطم زندگی حکمت خداست از خدا دلی آرام بخواهیم نه دنیایی آرام
مادر جان خوش به حالت چه اعصابی داری!! من که دیگه از سینه خودم بدم میاد اینقدر زشت شده :( همش میگم کاش از اول شیر نمیدادم ! خیلی خسته شدم از شیر دادن :( پسر من شبا خیلی بیدار میشه اینقدر که وابسته به سینه هست ...گاهی واقعا از کوره در میرم یه خواب راحت ندارم ...
حکیمه جون برات راحت بود از شیر گرفتنش؟؟؟ من حس میکنم یه کار غیرممکنه !!! خیلی سخت به نظر میاد البته بعضی از بچه ها خیلی راحت کنار میان ولی سامی از اون دسته نیست مطمئنم :(((((
خورشید جان مشکل باید جای دیگه ای باشه چون برعکس حالی که شما الان داری باید شیر دادن نی نیت بهت ارامش بده، باید لزت ببری هم از اینکه میتونی تغزیه اش کنی و هم از رابطه عاطفی مادرو فرزندی

احتمالآ یا جسم و یا روحیه ات ضعیفه پس سعی کن مقوی بخور، حتمآ ویتامینهای شیردهی رو مکمل خوراکیهات بکن، اعصابت رو اروم کن تا بتونی از این موهبتی که خدا بهت داده کمال استفاده رو ببری
مرجی جون پسر منم به شیرم خیلی وابسته بود یعنی فکر میکردم غیر ممکنه اما مجبور بودم بگیرم من فلفل زدم اب هم کنار م بود همیشه فقط یه شب اذیت کرد اما هر وقت شیر میخواست من فوری بهش غذا میدادم الان20 ماهه شده فقط شبها شیر خشک میخوره اونم دو بار اما گاهی اوقات دلم براش میسوزه که از شیر گرفتم اما مجبور بودم به نظرم هنوز زوده که از شیر بگریش
ارکان و رونیکا عشقهای من ❤️💚💜💙💛
حکیمه جون میخوام از شیر شب بگیرمش آخه خیلی بیدار میشه ...این طبیعی نیست که بچه ی این سنی اینقدر شبا بیدار بشه برای شیر ..وقتی نوزاد بود هم اینقدر بیدار نمیشد!! ولی موندم چطور اینکارو بکنم چون هر جوری میخوام بهش شیر ندمنمیشه .. اینقدر گریه و زاری میکنه و خودشو اینور و اونور میکوبه که خواب از سرش میپره مجبور میشم بهش شیر بدم باز :(( آب هم نمیخوره ..فقط سینه میخواد ...واقعا مستاصل شدم دیگه ...
فکر میکنم مهمترین دردسرم گرفتن شیر شبه ..