2733
2734
سلام من چند ماهه در گیر عفونت مکرر هستم دارو میزنم خوب میشه دوباره یکی دو ماه بعد عفونت و خارش بر میگرده دیروز رفتم دکتر گفت باید فریز کنی دهانه رحمت زخمه حالا نمیدونم چکار کنم راستش دو دلم چون دوستم کرده ولی عملا نتیجه خوبی نگرفته خواهش میکنم اگه تجربه ای دارید بگید امروز میخوام برم یه دکتر دیگه ممنون

دلم عجیب یک غیر منتظره خوب میخواهد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
موقعی که اون لوله روواردمیکنه بایدخودتوشل کنی بعدشم دردنداره برامن حس خنکی داشت چهارسال پیش پنجاه تومن شد
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
2738
منم باید فریز میکردم سه دوره دارو مصرف کردم و کنارش سیر داخل واژن میذاشتم یه قاشق عسل با نصف لیوان آب ولرم قاطی میکردم و با دوش واژینال شستشو میدادم و تو اب و سرکه مینشستم و یه حبه سیر کوچیک میخوردم و یه قاشق عسل میخوردم خدا رو شکر به فریز نکشید
به کرم های اطرافتان پیله نکنید!!! توهّم پروانه شدن می گیرند...
نوار بهداشتی ضد حساسیت استفاده کردم و کاندوم کمتر استفاده کردیم و موقع رابطه حواسم بود که پاهامو زیاد بالا نبرم چون دکترم میگفت بخاطر نوع رابطه هم زخم ایجاد میشه
به کرم های اطرافتان پیله نکنید!!! توهّم پروانه شدن می گیرند...
شانل جون منم دوسال پیش فریز کردم ولی الان فهمیدم با طب سنتی بهتر نتیجه میشه گرفت همین شستشو با عسل خییییلیا نتیجه گرفتن من اگه جای تو بودم اول عسل درمانی میکردم اگه جواب ندادمیرفتم برای فریز دربارش تو نت سرچ کن
آالهی آن ده که آن به
2706