2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ملک اجاره دادن در کل نسبت به سرمایه ای که می خوابونی درامد کمی داره. اگه بتونی کار کنی بیشتر در میاری ولی اجاره دادن راحت تره و بدون ریسکه. 

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿
2740
افزایش قیمتش میگن بعد چندسال کمتر از آپارتمانه

سلام عزیزم

من دنبال مهد برای دخترم هستم نظر شمارو خیلی سال پیش برای مهد سیمین دیدم واقعیتش من هم رزرو کردم ولی فعلا که پره اگه فرزندتون اونجا رفته یه توضیح بهم میدین ارزش داره صبر کنم ؟ نمیدونم چیکار کنم . در ضمن هزینه هم برام مهمه که سیمین معقوله هزینه اش . ممنون میشم جواب بدین

خدای مهربونم شکرت همین   
سلام عزیزم من دنبال مهد برای دخترم هستم نظر شمارو خیلی سال پیش برای مهد سیمین دیدم واقعیتش من هم رز ...

سلام عزیزم

من که راضی بودم

هزینه چقدر بود؟

باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند. 🥺🥺 
سلام عزیزم من که راضی بودم هزینه چقدر بود؟

حدود 4.5 یا 5 تومن دقیق نگفت پشت تلفن ولی گفت پر هست شما از چه لحاظ راضی بودی؟ آموزش یا محیط بازی یا .... میشه یکم توضیح بدی و اگر مهد خوب دیگه ای میشناسی بهم معرفی کنی چون سیمین پره فعلا یا راهی داره بتونم ثبت نام کنم چون پشت تلفن گفت رزروه از 2 سال پیش

خدای مهربونم شکرت همین   
حدود 4.5 یا 5 تومن دقیق نگفت پشت تلفن ولی گفت پر هست شما از چه لحاظ راضی بودی؟ آموزش یا محیط بازی یا ...

من دخترمو لاوان بردم مدتی

اونجا هم خیلی راضی بود. من خودم از مدیر لاوان خوشم نمیامد. اما دخترم عاشق لاوان بود. شهریه هم مثل سیمین بود.

باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند. 🥺🥺 
من دخترمو لاوان بردم مدتی اونجا هم خیلی راضی بود. من خودم از مدیر لاوان خوشم نمیامد. اما دخترم عاشق ...

اخه من توی همین نی نی سایت از لاوان خیلی بد شنیدم میگن کثیفه و مدیریتش افتضاحه شما چه سالی بردی؟ راستی زبان هم کار میکردن باهاش آموزششون خوبه؟ ممنون که جواب میدی

خدای مهربونم شکرت همین   
2706