2752
2734
عنوان

ماشین ظرفشویی چه مارکی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 236882 بازدید | 179 پست
ساسایی جان من هم طبق تعاریف شما سامسونگ 146 خریدم.....و مطمئنم که پشیمون نمیشم...........

یه جایی گفته بودید تلویزیون پلاسما دارین...

میشه یک مقدار ازش بگین....
آخه من هم پلاسما دارم...و چیز زیادی ازش نمی دونم
فلفلی جان مبارکه
از امکاناتش که هر مدل با مدل فرق داره
اما برتریش نسبت به ال سی دی و ال ای دی رنگ واقعی ش هست و برای بیننده ی حرفه ای خوبه چون چشم خسته نمیشه برخلاف ال ای دی که نور زیاد و خوشکل داره که واقعی نیست و چشم رو اذیت میکنه و رنگ مشکی توش واقعا مشکیه
هیچ چیز برای آنان که می اندیشند "مقدس" نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام ثنا جان نه سبد بالا درنمیاد سبد پایین درمیاد
مگه همین جوری قابلمه جانمیشه اون پایین؟ میتونیسبد بالایی رو یک درجه بالاببری تا قابلمه جا بشه
هیچ چیز برای آنان که می اندیشند "مقدس" نیست
2731
سلام ساسانی جان از اطلاعات کاملت ممنون
سوالی داشتم می خواستم ببینم نظرت نسبت به ارچلیک چیه؟ به نظرت آرچلیک بخرم یا مجیک با این تفاوت که آرچلیک 12 نفره است ولی مجیک 8 نفره- موندم بین این دو- 8 نفره خوبه یا 12 نفره؟

سلام دوستان من حدود یکسال ماشین ظرفشویی پاکشوما دارم خیلی ازش راضیم 

خوبی های زیادی داره کم صدا و کم مصرفه

شستشوی سریع هم داره 

اینکه کوک ش کنی شب دیر وقت بشوره داره سختی گیر آب داره و 

خونه مامان رفت آمد زیاد آخه تعداد خواهر برادر زیاده 

اونم همه بچه ها پول جمع کردیم کادویی براش کندی  16 نفره گرفتیم اخه خودمون در نهایت باید ظرفها میشستیم اینجور بنفع خودمون شد 

با اونم کار کردم مصرف برق و آبش خیلی پایینه رنگشم جدید اینوکس هست 12 تا برنامه شستشو داره و اینکه کوکش کنیم شب آخر وقت میشوره ..... شستشو اقتصادی هم داره 

راستی یه آدم فنی به من گفت توماشین لباس شوی ها هیچ وقت پتو نشور هرچند کیلو که بالا بود و یکی تو ظرفشویی هیچ وقت میوه سبزی نشور حتی اگر قابلیت میوه سبزی شور داشت میگفت بهداشتی نیست ربطی هم به تایمش نداره  

من تابستون عروسی داشتم درباره ی هر قلم جنسی که خریدم کلی سرچ کردم تو این سایت کمک زیادی بهت میشه www ...

سلام ساسایی جونم😍😍😍 خوبی شما ؟ خیلی ممنونم از اطلاعات خوبی که در اختیار ما گذاشتید من یه سوال دارم لباسشویی من بوش هست و دوسه ماه پیش خریدم  اکو پرفکت داره آیا این همون اکو بابله که سیستم حباب داره ؟یا چیز  دیگست ؟ من یه بار استفاده کردم خیلی طول کشید این چه جور اقتصادی بود🤣😂😁

2706