2737
2739
عنوان

زعفران چه اثری بر بارداری داره ؟؟ کسی می دونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 117992 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طبق گفته محققین خوردن زعفران در سه ماهه اول بارداری خطرناکه البته اگر زیاد مصرف شه ولی ترجیحا از خوردنش خودداری کنید این مطلب رو حتی زنهای قدیمی با تجربه هم می دونن با مادر شوهرتون هم کمی با ملاطفت و مهربونی برخورد کنید مشکلتون حل میشه حالا اینکه کسی زعفرون خورده و سقط نشده دلیل نمیشه ولی مهم اینه که احتمال سقط رو به دلیل منقبض کردن رحم بالا میبره و شاید در صورت عدم سقط، زایمان زودرس رو در پی داشته باشه با رعایت کردن یه سری ملاحظات در بارداری، زایمان خوب و فرزند خوبی داشته باشید موفق باشید.
2740
منم یه بار پری ام عقب افتاده بود ..شربت زعفران خوردم و یه ساعت بعد به شدت پری شدم..از وقتی هم که بار ...

سلام... نمیدونم اینجا رو چک میکنین یا نه.. میخواستم مقدار زعفرون رو بپرسم.. چقدر بود؟شربتشو خوردین یعنی شیرین بود؟

میگن زعفران اگه سه بار در روز هر دفعه دو لیوان بخوری احتمال داره سقط کنی

تو غذا که زیاد نمیریزیم

خدا پشت پناهم بودی بازم باش،همیشه دستمو گرفتی بازم بگیر،خدایا زندگیمو بچم رو به اسم الله بیمه کردم،خودت نگهدارمون باش
2706