2733
2734
عنوان

کسب درامد در منزل بدون سرمایه با درامد عالی

| مشاهده متن کامل بحث + 55838 بازدید | 125 پست
خب ببینید یک سری از محصولات هستند خب خود نمایندگی انحصاریشون تو ایران اونها رو گارانتی کرده که خب هیچ ولی خب یک سری محصولات هستند یا نمایندگی ندارند یا اگه دارند ما اون رو گارانتی یک هفته ای کردیم که اگر هر مشکلی برای محصول از زمان تحویل تا یک هفته بیفته محصول تعویض میشه .

در مورد قیمت و فروش اینترنتی باید بگم که در بسیاری از موارد قیمت حتی با هزینه ی پست از قیمت خرید همون محصول در خارج از اینترنت پایینتر هستش و تازه وقتی شما فروشگاه اینترنتی دارید به این معنی است مشتری های شما از تمام نقاط ایران است و حتما نباید به یک جامعه کوچک از مشتریان کفایت کنید. و مطمئنا اگر شما در اینترنت فعال باشید فروشی خیلی بیشتری از اینترنت خواهید داشت تا فقط به دوستان و اطرافیان بخواهید محصول بفروشید . البته به این معنا نیست که این افراد را نیز از لیست خود حذف کنید حتما به این دوستان نیز توجه کنید.

در مورد خرید نقدی باید بگم که به ازای هر خرید پستی 5 درصد تخفیف داد میشود
اگر در مهارت خاصی ، تخصص دارید. از طریق ایمیل یا ارسال پیام در نی نی سایت به من بگویید. به پروفایل من مراجعه کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. من عضو شدم.منتها متوجه نمیشم چطور باید از کدها استفاده کنم.تگ seoچی باید توش گذاشت.یا کد امارگیر چیه و باید چی بزاریم توش.شما مدیر سایتین؟ من به مدیر پیام دادم.پرسیدم،یه لینک دادن که توضیحات داشت ولی توی اونم نگفته ود باید جای تگ seo و غیره چی گذاشت.بعد اینکه چطور میشه تو سایتای مختلف بنر گذاشت یا تبلیغ کرد. اگه میشه واضح توضیح بدید.
******تجربه یک خرید شیرین را در بازارچه مهمان ما باشیدhttp://www.bazarche.powermc.net / ******
پریناز من ساعت 6/30 صبح روز 14مرداد 92پاشو از آسمونا به زمین گذاشت.
2731
تبریک میگم مامان پریناز

تگ های سئو :

تگ description :  شما باید در این بخش کمی در مورد سایت توضیح دهید در حد یک خط . این قسمت برای این است که وقتی سایت شما در گوگل به نمایش در اومد این توضیحات در زیر عنوان سایت شما به نمایش در بیاد. مثلا : (( خرید اینترنتی ارزان با محصولات با کیفیت همراه با گارانتی محصولات را در فروشگاه اینترنتی بازارچه تجربه کنید))

تگ keywords : در این بخش چند تا کلمه کلیدی مربوط به سایتتون رو قرار بدید که موتور های جستجو گر مثل گوگل متوجه بشن سایت شما در چه زمینه ای است مثل (( خرید, خرید اینترنتی, فروشگاه اینترنتی,خرید پستی )) توجه کنید که بین هر عبارت یا کلمه (( , )) قرار بدید تعداد عبارات یا کلمات بیشتر از 12 تا نباشه

بقیه بخش های تگ سئو هم نیاز به پر کردن نداره

کد آمارگیر : شما اگر بخواهید ببینید که روزانه چند نفر و از چه طریقی به سایت شما اومدن باید از سایت هایی که این امکان رو برای شما قرار میدن استفاده کنید مثل سایت وبگذر . در سایت وبگذر ثبت نام کنید و برای فروشگاه خودتون یک آماگیر بسازید بعد از ساخت آمارگیر ، سایت وبگذر یک کد در اختیار شما قرار میده که باید این کد رو در بخش کد آمار گیر وارد کنید تا وبگذر بتونه آمار سایت شما رو بفهمه و به شما اطلاع بده .

برای گذاشتن بنر :

وارد پنل کاربری خودتون بشید و از بخش کد تبلیغات وارد قسمت تبلیغات تصویری بشوید . بعد یک محصول کد مد نظرتون هست رو انتخاب کنید و بر روی نمایش کد کلیک کنید بعد از اون یک کد به شما نمایش داده میشود که این کد رو در قسمت کد های قالب وبلاگ یا حتی در قسمت امضا نی نی  سایت خودتون هم می توانید قرار دهید مثل زیر

این نوع 60 * 468

و این نوع : 240*120

اگر در مهارت خاصی ، تخصص دارید. از طریق ایمیل یا ارسال پیام در نی نی سایت به من بگویید. به پروفایل من مراجعه کنید
البته مثل این که کد بنر های در سایت نی نی سایت کار نمیکنه

ولی خب به جاش می توانید عکس محصول رو انتخاب کنید و روی اون لینک صفحه ی محصول رو قرار بدید تا هر کس روی عکس کلیک کرد به صفحه همون محصول در فروشگاه شما برود

مامان پریناز برای تبلیغات بنری مثالش اینجوری میشه

درب باز کن اتوماتیک قوطی وان تاچ - One Touch
دوستان فصل بهار و تابستان اوج فروش اینترنتی هست پس سریعتر ثبت نام کنید و با تلاش فقط چند ساعت در روز درامد عالی برای خودتون داشته باشید .
من به همه قول میدم اگه واقعا در این کار تلاش کنید درامد ماهی یک میلیون نیز به راحتی می تونید داشته باشید
هر سوالی داشتید از طریق ایمیل من که آیکن ایمیلش به شکل یک نامه در همینجا هست بپرسید یا از طریق قسمت پیام خصوصی در سایت و یا از طریق همین صفحه بپرسید.

در این کار تلاش بیشتر مساوی با درامد بسیار بالاتر خواهد بود حتی بالاتر از درامد همسرتان
2738
از اینکه در ایام عید نتونستم پاسخگو باشم عذر میخوام
کیمیا خانم یکی از همین روش ها ساخت وبلاگ است که شما هم انجام میدید ولی خب با یک وبلاگ درامد شما خیلی کم خواهد بود سعی کنید تعداد وبلاگ های خودتون رو بیشتر کنید و وبلاگ هاتون رو با محصولات جدید بروز کنید حتما
سلام . خیلی ممنون که توضیح دادید. فقط یه چیزی بگم ؟ شما فقط توضیح دادید که این تگا به چه دردی میخوره. من نمیدونم چه کدی باید توش نوشت که به اصطلاح اون توضیح مختصری که شما میگید رو نمایش بده. در مورد همه تگا میگم نه فقط اون یدونه.

منظورم اینه که فکر میکنم اینطور که شما توضیح میدید و من متوجه نمیشم باید چیکار کنم نمیشه یه سایت به تنهایی داشت. یعنی همون www. my site.net.
فکر کنم با توجه به اینکه نمیدونم چطوری باید یه سایت مختص خودم داشته باشم اجبارا باید فقط از این آدرس استفاده کرد.
www.my site.powermc.net
******تجربه یک خرید شیرین را در بازارچه مهمان ما باشیدhttp://www.bazarche.powermc.net / ******
پریناز من ساعت 6/30 صبح روز 14مرداد 92پاشو از آسمونا به زمین گذاشت.
2706