2737
2739
عنوان

فرض کنید جای ما باشید

310 بازدید | 28 پست

یه آپارتمان مثلا صدو سی و‌ پنج صدو چهل متری میخرید و یک ماشین یک و نیم میلیاردی 

و یا در ملکی که دارید میخواید تبدیل به ماشینش کنید یه واحد خونه حالا دوبلکس میسازید مثلا صد متر پایین و اتاق خواب ها و بالکن بزرگ بالا و... که شخصی مال خودتون باشه.و یه ماشین سمند یا پژو ساینا ازین چیزا که تا چهار پنج سالم اصلا همین باشه ماشینمون حداقل

تو یکی از شهرهای شمالی که شهر خودمونه،(فعلا استان دیگه هستیم تا یک سال فرصت داریم فکر کنیم)😬😬

بچه ها با دلیل کمک کنید ممنون میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من چون ذهنمم فقیره اصلا همون اول مغزم گیرپاچ کردو نتونستم مقایسه کنم فقط همینجور خوندم ومثل پاتریک نگا کردم😅😅😅

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

ما یه زمین وسط شهر داریم جای خوبه و یک‌آپارتمان که جفتشو بفروشیم یه آپارتمان بزرگ و یک ماشین یکو نیم میلیاردی میشه تا یکو هفتصد مثلا .

ولی من دلم پیش ساخت خونه است و اگر بسازیم دیگه کلا پولی برای تعویض ماشین نداریم یا همین ساینا که الان داریم باید داشته باشیم یا نهایت نهایت یه سمند اونم نه خیلی صفر و ترو تمیز.☹️

شوهرم ماشین دوست داره من خونه شخصی ساز بزرگ حس میکنم آرامشم بیشتره،

نظراتتون رو دوست دارم بدونم 

فکر کنم دومی بهتر باشه

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2738

شوهرم میگه اولی بهتره چون قیمت مصالح روز ب روز بیشتر میشه و زمان بیشتری طول میکشه برای ساخت اونوقت ممکنه همون سمندم نشه خرید .ولی توی خرید اپارتمان حتما حتما دقت کنید جدیدا خونه هارو ظاهری خیلی خوب میسازن ولی باطنشون خوب نیست بعد حداقل یکی دوسال میوفتن ب تعمیر 

شوهرم میگه اولی بهتره چون قیمت مصالح روز ب روز بیشتر میشه و زمان بیشتری طول میکشه برای ساخت اونوقت م ...

ممنون عزیزم،

همسرتون تو کار ساختمون هستن؟

میتونید بپرسید تقریبا به قیمت الان متری چند میفته بسازیم؟زمین رو که داریم خودمون فقط ساخت

شوهرم میگه اولی بهتره چون قیمت مصالح روز ب روز بیشتر میشه و زمان بیشتری طول میکشه برای ساخت اونوقت م ...

یه ماشین داریم منظورم این بود نمیتونیم دیگه عوضش کنیم اگه بخوایم بسازیم دیگه پولی نمیمونه چون باید آپارتمانمون رو بفروشیم و تو زمینمون با پولش بسازیم دیگه پول دیگه ای نداریم اصلا🤦🏻‍♀️

اگه پول باشه همون اول همه مصالحو بخرن و سریع بسازن مشکلی پیش نمیاد مثل اونایی که کارشون ساختوسازه همه رو اول میخرن با پول پیش‌فروش اگه اینجوری نکنن که همشون ورشکست میشن

2706