2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
کیک پرتقالی ِ پرتقالی !! مواد لازم: آرد: 2 پیمانه شکر: 1 پیمانه کره آب شده: 180 گرم تخم مرغ: 3 تا بیکینگ پودر: 1 قاشق مرباخوری پرتقال تامسون درشت: 1 دونه طرز پخت: قالب رو کره مالیدم و آرد پاشیدم و اضافی هاش رو خالی کردم. فر رو روی 180 روشن کردم. بعد یه دونه پرتقال درشتتون رو که حتما شیرین باشه خوب خوب خوب بشورین..چهار قاچش کنین. اگه هسته داره درش بیارین و بعــــــــــد همه شو له کنین تا پوره بشه..بله..بله...با پوست و لایه سفیدش و .. همه چیش :) آرد رو با بیکینگ پودر مخلوط و سه بار الک کردم..حالا تخم مرغ و شکر رو خوب با همزن بزنین .. بعد پوره پرتقال رو توش بریزین کره آب شده رو هم اضافه کنین و هم بزنین و در نهایت هم مخلوط آرد رو کم کم اضافه کنین و آروم هم بزنین مواد رو مایه رو توی قالب بریزین. فرانک گفته بود وسط سوراخدار نباشه..اما من سرتق دقیقا توی قالب وسط سوراخ دار درست کردم :))) میره توی فر به مدت نیم ساعت یا طبق معمول تا زمانی که تستر تمیز از داخل کیک دربیاد ... واااااای چه عطری پیچیده توی خونه..نه؟! بذارین کمی توی قالب بمونه و بعد برش گردونین روی توری تا خنک بشه هـــــی با سر برین توی کیک و یه نفس عمیــــــــــــــــق بکشین و همه بوهای خوش دنیا رو بکشونین به ریه هاتون به به ...محشره واقعا
2706