2410
2553
عنوان

آیا کسی برای درمان واژنیسم dysport تزریق کرده؟ دوستان کمک کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 10229 بازدید | 58 پست
من پیش خانم دکتر قاضی زاده این تزریق رو انجام دادم و بعد از 5 سال که این مشکل رو داشتم و به بدبختی و مشقت بچه دار هم شدم، اما بعد از تزریق مشکلم برای همیشه حل شد. الان ناراحتم که چرا 5 سال قبل این کار رو نکردم و اون همه تو زندگی زناشویی دچار مشکلات حاد شدم ...
حتما این کار رو انجام بدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

salam doostan
man taze be jame shoma amadam. ye moshkele kheyli bozorg daram ke khoshhal misham shoma rahnemayi konid.
man 3 sal hast ezdevaj kardam vali hanooz dokhtaram. az sex mitarsam be tarze vahshatnaki tori ke har bar khastim kari konim hale kheyli badi peyda kardam va hamsaram monsaref shod. 1/5 sal hast ke pishe sexolog va fysiotherap miram vali natije nagereftam . shadidan delemon ye nini mikhad. doktor rahi ro pishnahad dad ke be on tarigh sperm ro dakhel badan berizam va 1 sal hast ke inkar ro anjam midam vali natije nagereftam. hala ham 2 mah hast ke period nashodam vali bardar ham nistam! raftam dr. goft bayad eko anjam bedam ke baz natonestam eko ro tahamol konam va dr. monsaref shod!.
be tore etefaghi to internet khondam ke to iran botox anjam mishe va mishe moshkel vazhenism ro az in tarigh hal kard (man saken iran nistam) shoma midonin hazine botox cheghadr hast ve che modat bayad tahte nazare dr. basham ta inkar ro anjam bedam? mamnon misham age kesi komakam kone. vaghean ajez shodam!!!
در مورد بوتاکس اطلاعات زیادی ندارم ولی میتونی از این تاپیک کمک بگیری:
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=273564&PostID=11350708#11350708
http://www.madaraneha.ir/index.php/%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%87%D8%A7/viewgroup/123-vaginism
مانیا جان ایمیلت رو هم چک کن
2456
کیسو جان سلام جطوری عزیزم
خیلی خوشحال شدم دیدمت بازم و فهمیدم که خوب خوب شدی
حرفهامون و درددلامون تو تابیک قدیمی مون انقدر کمکم کرد که حد نداره
بجه ها ما تعداد زیادی بودیم که وازینیسم داشتیم و فکر کنم بیشترمون با دیلاتور درمان شدیم
2714
گیسو دیلاتور و تو نت سرچ کردم
میشه بگی چند وقت تمرین کردی و از کجا تهیه کردی
تو ایران هست ؟؟؟
الهی!
به داده ات شکر و نداده ات شکر و به گرفته ات شکر...
که داده ات رحمت است و نداده ات حکمت است و گرفته ات امتحان است ...
نه عزیزم بعید میدونم ایران بتونی پیدا کنی. من خودم ساختم و تمرین کردم. چندماه تمرین کردم البته مشکل من خیلی حاد بود. شش سال اذیتم کرده بود قبل از اینکه با دیلاتور تمرین کنم.
به هر حال اگر مشکل واژینیسم داری و میخوای بدونی دیلاتور رو چجوری تهیه کنی بیا مادرانه ها

http://www.madaraneha.ir/index.php/%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%87%D8%A7/viewgroup/123-vaginism
سلام گیسو جان میشه لطفا" من رو هم راهنمائی کنی ؟ من 5 ساله که این مشکل رو دارم دیگه داره وضعیت زندگیم به هم می ریزه .تازگیا با هزار بد بختی فقط یه انگشت شوهرم می ره تو ...... نمی دونم اصلا" یعنی پرده از بین رفته ؟
2706