2737
2734
عنوان

رهایی از خیانت های زناشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 45892 بازدید | 655 پست

سلام وقت بخیر من پنج ماه پیش سقط جنین داشتم که تقریبا تو سه ماهو سه هفته فهمیدم تو شکمم مرده و بعد سه روز تو خونه افتاد الانم تا روز قاعدگی سه روز مونده ولی خب بعضی از نشونه علی بارداری رو دارم و اینکه بارداری قبله من اولین بارداری بعد از شش سال بوده الانم امکان داره که دوباره باردار نشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راحله عزیز

این رفتار از طرف خواهرزاده شما طبیعی هست .کودکی که در 3سالگی با یک والد زندگی میکند احساس امنیت کمتری دارد و وابستگیش به مادرش بیشتر خواهد بود

سعی کنید وقت بیشتری برای خواهر زاده تان بگذارید ساعت مهد رو به مرور زیاد کنید.روزی دوساعت وبه مرور زیادتر شود لکن نباید بیشتر از 4یا 5ساعت در مهد باشد

مادرشان از نظر عاطفی باید بیشتر حمایتش کند . استفاده از مشاوره میتواند به خواهرتان بسیار موثر باشد

راحله عزیز

این رفتار از طرف خواهرزاده شما طبیعی هست .کودکی که در 3سالگی با یک والد زندگی میکند احساس امنیت کمتری دارد و وابستگیش به مادرش بیشتر خواهد بود

سعی کنید وقت بیشتری برای خواهر زاده تان بگذارید ساعت مهد رو به مرور زیاد کنید.روزی دوساعت وبه مرور زیادتر شود لکن نباید بیشتر از 4یا 5ساعت در مهد باشد

مادرشان از نظر عاطفی باید بیشتر حمایتش کند . استفاده از مشاوره میتواند به خواهرتان بسیار موثر باشد

2731

سلام 

من دریک شهرستان کوچک زندگی می کنم خیلی احساس تنهایی می کنم کلاس میرم ولی بازم چون هیچ کس از اعضای خانواده خودم پیشم نیستن بازم تا توخونه هستم اخساس تنهایی دارم از یه شهر بزرگ به این شهر اوندم البته قراره دوسه سال باشه ولی این مدت میارسم از تتهایی پیرشم 

خانواده همسرم هستن بد نیستن  یه مدت که تازه اوده بودم زیاد میرفتم میومدم ولی خب خانواده همسر یه جورین هرچی زیاد رفت وآمد کنی حرف و حدیث بیشتر پیش میاد تصمیم گرفتم متعادلش کنم که اونم باعث میشه خیلی  تنهاباشم 

روحیه ام ام گاهی خیلی خراب میشه این حالت اذیتم می کنه ننی خوام از لحاظ روانی انقدر بهم فشار بیاد

یارب به کرم برمن درویش نگر برمن ننگر برکرم خویش نگر

بنظرم بچتو بزار مهد یا پیش فامیل شوهر تا در روز کم ببینیش و بکارت برسی. و این مشکلتو خیلی درست و حسابی ب شوهرت توضیح بده تا درکت کنه باهات همکاری کنه

قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖

سلام خانوم مشاور من یه مشکلی دارم که خیلیییی منو از همه کارام عقب میندازه... تا دوسال پیش خوب بودم و این مشکل رو نداشتم.. الان دوساله هر وقت تو محیط اکادمیک قرار میگیرم یا هرجایی شبیه ب اون ک لازم باشه صحبت کنم یا حتا فک کنم ک ممکنه توی جمع مجبور شم صحبت کنم تبش قبل شدید و افت فشار میاد یا شاید حتا تلقین میکنم ک فشارم افتاده و درواقع نمیفته! نمیدونم اماران حالتا بهم دست میده، یه تست mmpi دادم ک سطح اصطرابم بالا بود، نمیدونم پیش چه مشاوری برم. روانشناس یا روانکاو! میخاستم این ترم ب دانشگاه برگردم ک چندروز بیش تو یه همایش شرکت کردم و باز اون حالت بهم دست داد و پشیمون سدم از برگشتن ب دانشگاه😔😔😔

تو جمع دوستا و خانواده خوبم، کلا تو جمعی که اکثرا غریبه ان این حالت بهم دست میده، البته بگم تا حالا دچار مشکل نشدم و هر بار ب خیر گذشته اما باز تو موقعیت مشابه اونجوری میشم. خیلی ناراحتم. قدرت تلقینمم خیلی بالاس و سریع روی جسمم اثر میزاره افکارم. 

2738

:

سلام بنده حدود دوماهه فارغ التحصیل شدم چون تحصیلم خیلی استرس داشتم و هر ترم نمیدونستم سرنوشت ترم بعدی چی میشه خیلی استرس کشیدم آخه محل زندگزمون عوض شد و من مجبور بودم هرترم مهمان بشم شهر جدید الان به شدت بی اراده شدم نه میتونم کار کنم نه میتونم درس بخونم واسه آزمون ارشد فقطم دولتی میخوام در طول مدت تحصیل بسیار اکتیو و درس خون بودم ولی الان خیلی بی اراده هستم حتی سفارش کار ترجمه( لیسانس مترجمی دارم )کهه واسم میاد خزلی بی میل و رغبتم به اینکه انجام بدم خواهشا راهکار بدید که چگونه ارادمو افزایش بدم وکارای مفیدی که مد نظرمه انجام بدم الان همش در حال وقت تلف کرم و انگار کاری از دستم برنمیاد انگار دیگه همه چی تموم شدس برام اعتماد به نفس درس خوندنم ندارم الان برا ارشد دولتی د خیلی دیره همین ناامیدم میکنه خیلی مشکل بی ارادگیم اذیتم میکنه یعنی نه میتونم کار کنم نه درس بخونم از بس بی ارادمممممم لطفا راهکار های قوی برای افزایش اراده بگیرد الان وقتشه ارادم تقویت کنم چون دیگه بسه ناامیدی و خواب و استراحت ممنون
کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

:

سلام بنده حدود دوماهه فارغ التحصیل شدم چون تحصیلم خیلی استرس داشتم و هر ترم نمیدونستم سرنوشت ترم بعدی چی میشه خیلی استرس کشیدم آخه محل زندگزمون عوض شد و من مجبور بودم هرترم مهمان بشم شهر جدید الان به شدت بی اراده شدم نه میتونم کار کنم نه میتونم درس بخونم واسه آزمون ارشد فقطم دولتی میخوام در طول مدت تحصیل بسیار اکتیو و درس خون بودم ولی الان خیلی بی اراده هستم حتی سفارش کار ترجمه( لیسانس مترجمی دارم )کهه واسم میاد خزلی بی میل و رغبتم به اینکه انجام بدم خواهشا راهکار بدید که چگونه ارادمو افزایش بدم وکارای مفیدی که مد نظرمه انجام بدم الان همش در حال وقت تلف کرم و انگار کاری از دستم برنمیاد انگار دیگه همه چی تموم شدس برام اعتماد به نفس درس خوندنم ندارم الان برا ارشد دولتی د خیلی دیره همین ناامیدم میکنه خیلی مشکل بی ارادگیم اذیتم میکنه یعنی نه میتونم کار کنم نه درس بخونم از بس بی ارادمممممم لطفا راهکار های قوی برای افزایش اراده بگیرد الان وقتشه ارادم تقویت کنم چون دیگه بسه ناامیدی و خواب و استراحت ممنون
کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

خانم دشتی من تو بخش پرسش و پاسخ یه سوال مطرح کردم که کارشناسهای خوبتون محبت کردن و جوابم رو دادن ولی فقط بخشی از سوالم رو جواب دادن و در قسمت مسال جنسی پاسخی نگرفتم ممنون میشم اگر شما هم سوال من رو بخوانید و به صورت کامل راهنمایم کنید

کجایین پس خانم مشاور؟؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706