2726
عنوان

رهایی از خیانت های زناشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 45892 بازدید | 655 پست
دقیقا شما یکی از موارد مهم رو رعایت کردی اینکه در زمان عصبانیت تصمیم نگرفتی و به خودت زمان دادی  ...

خانوم دشتی من صفحه ۲۲ شرح حال دادم خیلی دلم میخواد نظر یه مشاورو بدونم  اخه فک میکنم یه مورد خاصه و منم کم تجربم عکس العملم چجوری باشه خواهشا جوابمو بدین راهنماییم کنید لدفن

خوشبختی یعنی قلب پدر و مادرت بتپد....👪         خدیا خودت مواظب عزیزای زندگیم باش ...😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانماسلام. تروخداهرکس میتونه ی راهنمایی بهم بکنه. من7سال ازدواج کردم. توی این هفت سال هزاران بارم ...

همه فیلم میبینن چیز مهمی نیست بعد یه مدت از سر آدم میفته شما که هی بهش گیر بدی بدتر میشه

همه فیلم میبینن چیز مهمی نیست بعد یه مدت از سر آدم میفته شما که هی بهش گیر بدی بدتر میشه

من خیلی ناراحت میشم.حالافیلم به درک ایمیلشوچیکارکنم.زندگیم داره نابودمیشه.نمیدونم من زیادشلوغش کردم یاواقعن هرکی بودمیکرد

2728
من خیلی ناراحت میشم.حالافیلم به درک ایمیلشوچیکارکنم.زندگیم داره نابودمیشه.نمیدونم من زیادشلوغش کردم ...

عزیزم به نظر من فیلم دیدن یه جور اعتیاده که باید به مرور برطرف بشه و قطعا کسی که به دیدن این جور فیلمها عادت کرده نمیتونه یه شبه ترک کنه. نظر من بر عکس بعضی دوستان اینه که اینجور فیلم دیدن اصلا نرمال نیست و کم کم رو روابط هم تأثیر میذاره ناخودآگاه حتما با کمک یه مشاور باید حلش کرد این قضیه رو.

خدای بینظیرم، شکرت

من خیلی ناراحت میشم.حالافیلم به درک ایمیلشوچیکارکنم.زندگیم داره نابودمیشه.نمیدونم من زیادشلوغش کردم ...

عزیزم خیلی خودت رو اذیت نکن و تو عصبانیت و عجولانه تصمیم نگیر. باید بشینی فکر کنی به نظر من که مشکل حادی نیست که نشه حلش کرد. باید آسیب شناسی بشه و ریشه ای این قضیه رو حل کنی. این که بخوای همش مطرحش کنی جز عذاب برای خودت و خستگی برای همسرت چیزی به ارمغان نمیاره.

خدای بینظیرم، شکرت

خانم دشتی عزیزتروخدابیاید ی چیزی بگید من دلم اروم بشه .سوالمو توی کلینیک مطرح کردم اماهنوز جواب نگرف ...

سلام دوست عزیز

من پاسخ سوال شما رو در بخش کلینیک دادم لکن در این قسمت هم براتون ارسال میکنم 

من احساس شمارو درک میکنم ولی شما رو به ارامش دعوت میکنم ومیخوام با صبر وحوصله مطالبی که میگم  رو بخونید و بهش فکر کنید

آیا  دنبال تایید سناریوی بی وفایی دراین  رابطه هستید ، اگر این بی وفایی ثابت شود میخواهید چه کنید ایا قصد دارید جدا شوید ویا برای زندگیتون بجنگید اگر قصدتان ادامه ی زندگی با همسرتان است باید این پلیس بازی را کنار بگذارید  چک کردن گوشی فقط شما را آشفته می کند، شما نمی توانید همسرتان را کنترل کنید، با این کار فقط فرسوده می شوید، اعتماد را باید درون قلبتان بسازید، دنبال آن در جهان خارج نگردید)‌.
به سن خودتون وهمسرتون اشاره نکردید در مورد روابط زناشویی خودتون هم چیزی نگفتید
ایا بین شما وهمسرتون رابطه زناشویی موفقی هست و میتونید نیازهای همو براورده کنید
همسر شما شریک زندگیتون وپدر فرزندتون هست چرا باید با پیام شروع به توهین کنید مگر در یک خانه زندگی نمیکنید گفتمان برای همچین روزی هست
با ایشان صحبت کنید ببینید ایا مشکلی در روابطش با شما داره انتظارش از شما در سکس براورده میشه یا خیر
ازش بپرسید تصمیمش برای ادامه زندگی با شما چیه اگر قرار بر ماندن شما دونفر در کنار هم هست باید باهم ودر کنار هم این رابطه رو بهبود ببخشید نه اینکه شما سرزنش کنی وایشون انکاز
 برای بهبود ارتباط تان باید تلاش کنید وبه هیچ عنوان تلفن همسرتان را چک نکنید، هر جا احساس نااَمنی داشتید یا چیزی در شبکه های مجازی یا ....آزارتان داد همانجا از ایشان سئوال کنید و اجازه دهید خودشان برای شما توضیح دهند و موضوع را بین خودتان شفاف نمایید.

توصیه میکنم از نقش والد در بیاید ودر نقش همسر وارد بشید چک کردن سوال وجواب کردن مدام دنبال سرنخ بودن ارامش رو از شما سلب خواهد کرد
شما دچار یک حس ناامنی درونی هستید واحساس عدم امنیت میکنید ومدام دنبال دلیل ومدرک هستید توصیه میکنم بر روی توانایی های خودتون متمرکز بشید و اعتماد از دست رفتتون رو به دست بیارید میتونید از یک مشاور و درمانگر کمک بگیرید
موفق با

سلام دوست عزیز من پاسخ سوال شما رو در بخش کلینیک دادم لکن در این قسمت هم براتون ارسال میکنم  ...

ممنون ازپاسخگویی.

من30سالمه وهمسرم29سالشونو.رابطه جنسیمون هیچ مشکلی نداره وخداروشکرهردومون راضی هستیم.

خودهمسرم دیشب گفتن که این ی عادت از دوران مجردیشه واصلن ربطی به من نداره.

چطوربااین همه بی اعتمادی دوباره اعتمادمو بسازم بهم راهکاربدیدلطفن

ممنون ازپاسخگویی. من30سالمه وهمسرم29سالشونو.رابطه جنسیمون هیچ مشکلی نداره وخداروشکرهردومون راضی هست ...

دوست عزیزم بنظر بنده  شما شخصیت کنترلگری داری. آدمی که مدام می خواهد دیگران را تغییر بدهد و کاری کند که آنها طوری رفتار کنند که او می خواهد، هیچ وقت حالش خوب نیست. چون همیشه در حال عرق ریختن است و همیشه هم ناکام. تلاش برای تغییر دیگران، تلاشی ست محکوم به شکست. مگر کسی از آب در هاون کوفتن حالش خوب می شود؟
 مثل یک رفیق، و نه مثل یک معلم، یا مادر، یا بازپرس، با همسرت حرف بزن و بگو از این وضعیت ناراحتی و نگرانی و به نظرت مشکلی در رابطه تان هست و باید برای حل آن مراجعه کنید به مشاور.

ببینید حق دارین نگران باشین که نکنه همسرتون به تماشای این فیلم ها  معتاد باشه و شما تا الان نفهمیده باشین. این نگرانی بجاییه. اما سوال  اینه: چه شواهد دیگه ای به نفع این قضیه دارین؟ آیا صرف اینکه ایشون در گوشیش چند تا فیلم و عکس بوده یا چند بار سر زده به سایت های پورن، دلیل کافی برای این نگرانی هست؟

همه ادمها ممکنه هوس کنن که گاهی این فیلم ها رو نگاه کنن وحساسیت بیش از حد شما میتونه شما رو دچار مشکل کنه 

تازمانی که در رابطه شما مشکلی نیست وایشون دیدن این فیلمها رو به رابطه با شما ترجیح نداده نباید اینقدر این موضوع ناراحتتون کنه 

دوست عزیز این نظر شخصی بنده نیست ومیدونم که پذیرشش برای شما سخته

بیشتر مردها (و زنها) گاهی پو  رنو  تماشا می کنن یا داستان های اروتیک میخونن یا خودارضایی میکنن. کندو کاو و پلیس بازی و مچ گیری در این مورد، نقض حریم خصوصی افراده و تنها نتیجه ای که داره تخریب رابطه زناشویی و ایجاد فاصله بین زوجهاست.

فکر نکنین هرکس متاهل شد، میشه پسر پیغمبر. در عین حال که این شیطنت های گاه گاه، هیچ نگرانی ای برای رابطه زناشویی به وجود نمیاره. نگرانی فقط وقتی پیدا میشه که فرد، تماشای پور  ن و خودارضایی رو به ارتباط با همسرش ترجیح بده. تازه اون موقع هم، پرخاش و مواخذه و تنش و فحش و بدوبیراه، هیچ کمکی نمیکنه و برعکس، همه چیزو بدتر میکنه. اون موقع هم تنها کاری که باید کرد اینه: از مشاور کمک گرفت.

سلام ببخشید چطوری میتونم به صورت خصوصی از شما سوال بپرسم ؟

سلام 

شما میتوانید در بخش کلینیک نی نی سایت سوالتان رابه اسم خانم دشتی  مطرح کنید تا همکاران سوال را به ایشان تخصیص بدهند همچنین برای اینکه اسمتان قابل مشاهده نباشد گزینه محرمانه رو انتخاب کنید 

http://www.ninisite.com/clinic

عزیزم کاملا درکت میکنم ولی اگه تصمیم گرفتی که ببخشی و بمونی و زندگیت رو حفظ کنی سعی کن فراموش کنی قط ...

ممنون عزیزم ازراهنماییت انشاا...که آرامش زندگیت پایدارباشه  

فردی به خداگفت:اگرسرنوشت مراتونوشتی،پس چراآرزوکنم؟!خداپاسخ داد:توچه میدانی؟!شایدنوشته باشم،هرچه آرزوکند...
2706