2733
2739
عنوان

رهایی از خیانت های زناشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 45892 بازدید | 655 پست

سلام خسته نباشید.. من سه سال ونیم ازدواج کردم.. الان 21سالمه..اول به این ازدواج راضی نبودم ولی خوب خانوادم مجبورم کردن.. اوایل ازدواجمون خیلی مشکلات داشتم باشوهرم حرفمونمیغهمید میخواست منو ازخانواده پدربزرگم وپدریم کاملا جداکنه جوری که رفت وشد نداشته باشیم..من تو این سه سال خیلی مراعاتشو کردم حتی نزاشتم دعوام خانوادم بفهمه...احترام خانوادشو در هر شرایطی داشتم.. دوران اول ازدواجم برادر شوهرم فهمیدم نیت بدی داره پاشو از زندگیم دور کردم هردفعه که دعواداشتم شوهرم پشتیبانم نبوده.. اگه مشکلی داشته منو واسطه میکرد که باخانوادم صحبت کنم.. حالا یه ساله فهمیدم شوهرم بهم خیانت میکنه با یه خانوم دوسته.. دوسته یکی دوروز نیست ...هفت ساله باهم درارتباطن... همه بهم میگن چرا بچه دارنمیشین.. من بچه دوست دارم ولی چیکار کنم نمیتونم با خیانت همسرم کناربیام... اگه میشه کمکم کنید.. درضمن سه چهار دفعه سرمچشو گرفتم هردفعه هم قسم میخورد که دیگه نمیره سروقته اون خانوم... ولی بازم همون اش و همون کاسه نمیدونم چی کارکنم بامادرم درمورد خیانتش صحبت کردم حرفمو باورنداره... میگه اگه باشه مشکل ازتو نه ازاون... توروخدا یه راهی پیشه روم بزارید... 😔😔😔

سلام. خواهش میکنم زود قضاوت نکنید من خودم همیشه میگفتم ی زن چطور ب خودش اجازه میده این کارو بکنه و همیشه هم ادعام میشد ک من هیچوقت خیانت نمیکنم اما اتفاقیه ک مپکنه برای هرکسی بیفته اگه یه کم حواسمونو جمع نکنیم

من چهارماه پیش تو اینستا با پسری آشنا شدم ک ب نظرم خیلی پسر خوبی اومد.

من 6ساله ازدواج کردم و رابطه م با شوهرم معمولیه. رابطه عاطفی منظورمه کلا شوهرم اهل محبت کردن نیست.

اما این پسر از ته دل بهم محبت میکنه. دوسم داره منم دوسش دارم اما خیلی از کارم پشیمونم.

تا حالا چهاربار خواستم رابطه رو بهم بزنم اما بعد یک روز دوباره برگشتم با حرفای اون و حال خرابه خودم چون خیلی وابسته ش شدم از طرفی از خودم بدم میاد خجالت میکشم از شوهرم و اطرافیانم.

دوستی ماهم در حد چت و تلفنی هست و تا حالا همدیگرو ندیدیم بخاطر فاصله زیاد.

ازتون خواهش میکنم خواهرانه کمکم کنید. حالم خرابه. خیلی وابسته شم
همیشه هم تو خونه تنهام با دختر یک سال و نیمه م
شوهرم نه اینکه بهم شک داشته باشه کاملا هم بهم اعتماد داره.

اما کلا اخلاقشون همینطوریه خانوادشون همینطورین
    و سرگرمی خاصی ندارم جایی هم تنهایی نمیتونم برم یعنی شوهرم نمیذاره.

امروز دوباره به اون پسر گفتم ک همه چیز تموم بشه اما اونم خیلی ناراحته.

نمیدونم چیکار کنم چطور انگیزه م رو قوی کنم و دیگه نرم سمتش.

از عواقبش از اینکه شوهرم بفهمه میترسم و از اینکه از شوهرم خجالت میکشم از خودم بدم میاد

ممنون میشم توهین نکنید چون بخدا قسم سر هرکسی ممکنه بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم خیلی بهم سرد شده. نگرانم نکنه پای کسه دیگه ای در میون باشه. چیکار کنم ؟ خیلی نگرانم خیلییییییی  .باردارم هستم میدونم دست خودم نیست ولی نگرانم

مهران من بهترین داماد دنیا میشه. زندگیم دوست دارم   
2731
سلام. خواهش میکنم زود قضاوت نکنید من خودم همیشه میگفتم ی زن چطور ب خودش اجازه میده این کارو بکنه و ه ...

مهسا جان هرچه زودتر ارتباطتت رو با این فرد قطع کن هیچ پسری نمیتونه یه زن شوهر دارو که هرشب تو بغل کسه دیگه میخابه دوست داشته باشه و نمیتونه انسان خوبی باشه چون واقعا اگه مرد خوبی بود هیچوقت راضی به خراب شدن زندگی شما نمیشد و میفهمید که نباید بین شما و همسرتون قرار بگیره همسرتون هرچقدم بد باشه راههای زیادی هست که بشه درستش کرد فقط فقط یک لحظه به این موضوع فک کنید که اگه همسرتون بفهمه که شما با کسی هستید اونموقعه زندگی شما و دخترتون چی میشه همون پسری رو که میگید شمارو دوست داره و بهتون محبت میکنه شمارو ول میکنه به زندگیش میرسه و شما میمونی ویه عمر بی اعتمادی وشک و آبروریزی عزیزم 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظرتیم کوچولوی مامان    
  سلام خانوم شتی صبحتون بخیر من ۲۸سالمه . پنح ساله ازدواج کردم سنتی. ۹ سال اختلاف سنی ...

دوست عزیزم اگه واقعا همسرتون خیانتاشو کنار گذاشته دیگه هی تکرار نکنید چون با تکرار کردن این موضوع باعث میشه با خودش بگه خوب منکه کاری نمیکنم بهم میگه پس بزار باز خیانت کنم عزیزم گاهی اوقات برای زندگی کردن باید یه سری چیزارو فراموش کنی وگرنه مرور کردن اونها باعث خراب شدن زندگیت میشه 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظرتیم کوچولوی مامان    

سلام الان این تاپیک و خوندم و دیدم کاش بشه منم راهنمایی کنید منم میدونم شوهرم یه گوشی مخفی داره و با کسی هست خودشم هر وقت دعوایی پیش بیاد به من میگه میرم پیش دوس دخترم و یا میرم به جا خوب بودن با تو با اونا خوب میشم خیــــلی سختمه و واقعا عاشق زندگیمم موندم چیکار کنم دو سال نامزد بودم و دو سال خونه خودمم کتک کاری و بد دهنی هم که جز کارای روتینشه من ۱۹ سالمه و اون ۲۸ موندم چه کنم واقعا نمیدونم لدفن راهنماییم کنین

خوشبختی یعنی قلب پدر و مادرت بتپد....👪         خدیا خودت مواظب عزیزای زندگیم باش ...😊
2738

سلام خانم دکتر من 5 ساله اذواج کردم جدیدا احساس میکنم شوهرم منو با کسی مغایسه میکنه ممکنه پای کسی در میون باشه

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
چهار قانون حمایت، صداقت، توجه و زمان برای هدایت بهبود زناشویی مطرح شده است .

من تونستم تصمیم درستی بگیرم بعد از خیانت همسرم با این که خیلی خیلی عصبانی بودم ولی خداروشکر که تونستم زندگیم رو نجات بدم. شرایط خیلی خیلی بدی داشتم و روزای بسیار سختی رو گذروندم ولی ندونسته این چهار قانون رو رعایت کردم. الان هم ممکنه با یادآوریش خیلی ناراحت بشم ولی سعی میکنم خیلی تو سر همسرم نزنم چون اونم تا تونسته سعی به جبران داشته. ممنون بابت تاپیک خوبتون

خدای بینظیرم، شکرت

من تونستم تصمیم درستی بگیرم بعد از خیانت همسرم با این که خیلی خیلی عصبانی بودم ولی خداروشکر که تونست ...

آفرین به تو عزیزم، خوب کردی صبر کردی. ایشالا روز های سخت هرگز برنگردن

خرید از انگلیس در خصوصی پیام دهید
من تونستم تصمیم درستی بگیرم بعد از خیانت همسرم با این که خیلی خیلی عصبانی بودم ولی خداروشکر که تونست ...

خوشحالم برات هانیه جان دعاکن ماهم بتونیم فراموش کنیم

فردی به خداگفت:اگرسرنوشت مراتونوشتی،پس چراآرزوکنم؟!خداپاسخ داد:توچه میدانی؟!شایدنوشته باشم،هرچه آرزوکند...

من باوجودی که تقریبا۹۰%مطمئنم همسرم دیگه سراغ این کارنمیره خیلی هم مطالب اینجارومی خونم ولی نمی تونم دلموصاف کنم همش کارم گریه وزاری روزب روزهم بدترمیشم  

فردی به خداگفت:اگرسرنوشت مراتونوشتی،پس چراآرزوکنم؟!خداپاسخ داد:توچه میدانی؟!شایدنوشته باشم،هرچه آرزوکند...
2706