2733
2739
سلام دوستان عزیز
آیا کسی برنامه های خانم سودی رو در کانالهای اندیشه و IPN نگاه می کنه؟ من از طرفداران پرو پا قرصشون هستم تقریباً 5 ماهه که روی رژیم غذایی سودی هستم با دی وی دی ها ورزش می کنم خیلی راضی هستم اگه کسی برنامه ها رو می بینه بیاید تا با هم تبادل نظر کنیم.
منم دارم با دی وی دی 5 بدنسازی بالاتنه ام رو بزرگ می کنم اگه خیلی لاغری باید با وزنه سنگین کار کنی و پودر پروتئین برای چاقی بخوری منم چاق نیستم ولی برای سلامتی روی رژیمشم احساس می کنم پوست و تیروئیدم بهتر شده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پارمیس جان
همونطوری که گفتم توی کانالهای اندیشه و IPN برنامه داره باید برنامه هاشو ببینی که متوجه بشی آیا می تونی با متدش کار کنی یا نه؟ شنبه و دوشنبه کانال اندیشه ساعت 7.5 شب، سه شنبه کانال IPN ساعت 7.5 شب تکرار برنامه ها 12 ساعت بعد
سیستم غذاییش جدا کردن پروتئین، کاربوهیدارت و میوه ها از همدیگه هست و دی وی دی هم برای ورزش داره که تلفن تهرانه و با پیک می فرستند هر دی وی دی 7 هزار تومنه. متد غذاییش فقط برای لاغری نیست بلکه برای سلامتی هم خیلی مهمه خودش میگه در درمان مریضی هایی مثل دیابت، کلسترول بالا، تیروئید و ... خیلی تاثیر داره.