2737
2739
دخترم سه سال و نیمه هست. سه روز گذاشتمش مهد به مدت یک ساعت و خودم هم تو مهد موندم مشکل خاصی نبود راحت کنار اومد ولی دو روز بعد که سه ساعت میذاشتمش و به سر کار می رفتم یه مقدار بهونه می گرفت و از روز سوم به بعد دیگه گفت دوست نداره بره و همش گریه می کرد. بعید می دونم تو مهد باهاش بدرفتاری شده باشه چون ازش که می پرسم بد نمیگه ازشون. نمیدونم چیکار باید بکنم.
ببین کاملا طبیعیه به حرفش گوش نده و روند مهد گذاشتن رو ادامه بده دختر من یکساله مهد میره ولی امروز بی دلیل گریه زاری میکرد که نمیرم گاهی یکهفته بهونه میگیره و دلش نمیخواد بره گاهی هم روزای تعطیل گریه میکنه و میگه منو ببر مهد به ساز بچه ها نمیشه رقصید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولش براش تازگی داشته.کم کم متوجه شده باید تنها باشه.اگر میخوای عادت کنه نباید به حرفش گوش کنی و حتما به طور مداوم ببرش
https://t.me/mafarzandiranim برنامه های روزانه ی کانال 🖌نکات تربیتی 🖌آموزش بازی آموزشی در خانه 🖌قصه ی شب 🖌غذای کمکی 🖌آموزش کاردستی با ما همراه باشید @mafarzandiranim
2731
منم 2ماهی هست مهد بردن بچه ححدود 3 ساله رو شروع کردم. تا 2 الی 3 هفته اول فقط گریه میکرد و به من میچسبید و اصلا دوست نداشت وارد مهد بشه. بهش فرصت بده. یکم اطراف مهد بگردونش و باهاش صجبت کن. بعد آروم آروم ببرش داخل و یک کم پیشش باش تا صبحونه بخوره و بعد به هوای ورزش یا بازی یا دراز کشیدن تو جای خوابش ، ترکش کن. اما همون دور و بر باش تا حالاتشو و رفتار مربیاشو بفهمی. کم کم عادت میخوره و راحت میشی. اما با زور و بلا و فرار رهاش نکن. روحیه اش صدمه میبینه. کمی مرخصی بگیر و صبور باش درست میشه مادر مهربان.