2737
2734
دبیر ریاضی به ما نگفت که حد غربت تو وقتی شیعیانت به گناه نزدیک می شوند بی نهایت است! دبیر شیمی نگفت که اگر عشق و ایمان و معرفت با هم ترکیب شوند شرایط ظهور تو مهیا می شود... ! دبیر زیست نگفت که این صدای تپش قلب نیست... صدای بی قراری دل برای مهدیست.. ! دبیر فیزیک نگفت که جاذبه ی زمین اشک های غریبانه ی توست... جاذبه ی زمین به همان سمتی ست که تو هستی...! دبیر ادبیات از عشق مجنون به لیلی,از غیرت فرهاد نسبت به شیرین گفت، اما از عشق شیعه به مهدی, از غیرتش به زهرا(س) نگفت.. ! دبیر تاریخ نگفت که اماممان امسال سال چندم غربتش است؟! نگفت غربت اهل بیت علی(ع) از کی شروع شد و تا کی ادامه دارد.. . دبیر دینی فقط گفت که انتظار فرج از بهترین اعمال است اما نگفت که انتظار فرج یعنی گناه نکنیم و یعنی گناه نکردن از بهترین اعمال است! دبیر عربی به ما یاد داد که مهدی اسم خاصی است که تنوین پذیر است! اما نگفت که مهدی خاص ترین اسم خاص است که تمام غربت و تنهایی را پذیرا شده است... فدای غربتت یابن الحسن ♡
من گناه می کنم و تو جورش را می کشی ... سندش ؟؟ طولانی شدن "غیبتت " … **اللهم عجل لولیک الفرج ** ^^^ خدای من زندگیم را به خودت گره بزن ،گره کور !
لطفا برا سلامتی و فرج اقا صلوات بفرستید
من گناه می کنم و تو جورش را می کشی ... سندش ؟؟ طولانی شدن "غیبتت " … **اللهم عجل لولیک الفرج ** ^^^ خدای من زندگیم را به خودت گره بزن ،گره کور !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر به قطعیّات و یقینیّات دین عمل کنیم، در وقت خواب و به هنگام محاسبه پی می بریم که از کدام یک از کارهایی که کرده ایم قطعاً حضرت امام زمان (عج) از ما راضی است؛ و از چه کارهایمان قطعاً ناراضی است. حضرت آیت الله العظمی بهجت(رحمة الله علیه) @bahjat_ir1
2731