2733
2739
عنوان

چی ماه سیاه سوخته با موهای پرکلاغی

735 بازدید | 793 پست
به نظر من زیبایی یه بحثه، رنگ پوست یه بحث دیگه. خیلیا رو هم از هر دو گروه خوشگل می دونم اما خانواده همسر من همگی سفیدن. سفید عادی نه ها سفییییییییییییید! خب؟ تنها معیار زیبایی مادرشوهر اینجانب هم سفیدی هست و بس! یعنی شما دو تا دندون جلو نداشته باش، دماغ خربزه ای و سر کچل هم روش ولی سفید باش. اونوقت مادر شوهر من می, گه واااای چه خوشگل بود. ولی آیشواریا رای باش ولی سبزه باش اونوقت می گه اه اه این چی بود. من قیافه متوسطی دارم که تو سی و هفت سالگی کلی از سرم زیاده ولی از بخت بد روزگار سبزه ام! یه جاری دارم که واقعا زیباست ولی اون بدبخت هم سبزه است. حالا کااااااش می تونستم عکساشونو بذارم که این خانواده جز سفیدی پوست هیچ معیار دیگه ای از زیبایی رو ندارن ولی چهره این جاری رو هم نمی پسندن. ما هم انتخاب پسرای نا خلفشون بودیم!!!
یا رب نظر تو برنگردد****برگشتن روزگار سهل است 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بنظرم من سفید ماست اصلا جالب نیس. سبزه ها بانمکن. چهره باید دلنشین باشه ن رنگ پوست ک با ی کرم تغییر میکنه
😍قلبم پر از عشقه توئه معجزه اینه💑آغوش تو آروم ترین جای زمینه💓مثل قدیما با نگات دلم می لرزه💏هنوزم این چشما به یه دنیا می ارزه💗
دقیقا مثل خانواده ی شوهر من
رویای ما به حقیقت پیوست، قلبهای ما به هم پیوست و زندگی آغاز شد،به تو رسیدم در اوج آسمان عشق،این بود قصه ی من و تو و سرنوشت تو آمدی و دنیا مال من شد،همه ی انتظار و دلتنگی ها و غصه ها تمام شد،تو آمدی و عشق آمد و پیوند ما در کتاب عشق ثبت شد،باور نداشتم مال من شده ای،لحظه ای به خودم آمدم و دیدم همه زندگی ام شده ای،عشق معجزه نیست، حقیقتی ست در قلب ها که پنهان است،به پاکی عشق، به لطافت با تو بودن... ما با هم آمده ایم که به همه ثابت کنیم معنای عشق واقعی را❤️❤️
2738
مهم پسراش هستن که شمارو پسندیدن. نظر مادرشوهرت اصلا اهمیت نداره
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس
2706