2733
2734
عنوان

مهدکودک یا پرستاربچه😕

58 بازدید | 7 پست
سلام من یک مامان شاغلم که یک پسر یکسال و سه ماهه دارم تا الان مامانم پیشم بوده و دائم بچم پیشش بوده الان بخاطر کار بابام مجبورن برن یک شهر دیگه مامانم خیلی اصرار میکنه پسرمو بدم با خودشون ببرن اخه من کارم زیاده هفته ای دو بار حدودا کشیک ۳۰ساعته دارم بقیه ی روزاهم تا ظهر نیستم😞 شوهرم البته راضی شده البته به سختی راضیش کردن که پسرمو ببرن با خودشون البته یک دوهفته از هم دوریم من قبل عید میرم پیششون ولی خودم دلم راضی نمیشه شوهرم بین گزینه ی پرستار و مهدکودک بیشتر موافقه پرستاره ولی من اصلا دلم نمیخواد زندگیم و بچمو بسپارم دست پرستار خودم با مهدکودک موافق ترم حالا نظر شما چیه بین اینکه آیا بدم با مامانم اینا بره یا پرستار بگیرم یا بفرستمش مهدکودک😢
به نظرم اگه مهد خیلی خوب می شناسیش بزار مهد من خودم به شخصه زیاد با پرستار موافق نیستم مگر اینکه آشنای نزدیک باشه
خدایا مرسی که هستی.مرسی که دوستم داری.ببخشید بعضی وقتا کم کاری می کنم و تو هم چنان هوامو داری.خداجونم لطفا مراقب همسرم دخترم و نی نی تو دلم باش☺️مرسی که اینقدر خوبی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738