2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا درگیر نباشه.من دارم بهت میگم دیگه.عزیزم همین الان چهارقلوهات رو سزارین کنی 10میلیون نمیشه.

دخترم، تو بهترین هدیه خدایی. تو شوق زندگی بهم دادی. تو روزایی که منتظر معجزه بودم، خدا تو رو تو دامنم گذاشت تا با هم شکرش کنیم. دخترم، من و بابایی برای اومدنت ، نگاهات، حرف زدنت، پا گرفتنت، فارغ التحصیل شدنت، و حتی عروس و مامان شدنت لحظه شماری میکنیم.

فکر کردی ریداکشن چیه که مثلا انقدر گرون باشه؟

دخترم، تو بهترین هدیه خدایی. تو شوق زندگی بهم دادی. تو روزایی که منتظر معجزه بودم، خدا تو رو تو دامنم گذاشت تا با هم شکرش کنیم. دخترم، من و بابایی برای اومدنت ، نگاهات، حرف زدنت، پا گرفتنت، فارغ التحصیل شدنت، و حتی عروس و مامان شدنت لحظه شماری میکنیم.

2731
دوست عزیز آمپولش فک کنم 2 یا 3 تومنه
اعتقادداشتن به خدا کافی نیست ....به خدا باید اعتمادداشته باشی....اعتمادیعنی باوراینکه خدا کاری رو می کنه که درسته💖💖💖💖 این بهارفقط یک اتفاق خوب کم دارد اتفاق خوب زندگی من رخ بده 😍😍😍😍
2738
نمیخوام نگرانت کنم ولی خواهر من یکی از قل هاش مشکل داشت دکتر گفت ریداکت کنن اون یکی قلش رو هم از دست داد اول با چندتا پزشک خوب مشورت کن حتما بعدتصمیم بگیر
اعتقادداشتن به خدا کافی نیست ....به خدا باید اعتمادداشته باشی....اعتمادیعنی باوراینکه خدا کاری رو می کنه که درسته💖💖💖💖 این بهارفقط یک اتفاق خوب کم دارد اتفاق خوب زندگی من رخ بده 😍😍😍😍
عزیزم خدا داده..خودشم بهت صبر میده و روزیشون رو میرسونه نکن اینکارو اگه زبونم لال این کارو کردی بعدا اونیکی هارم از دست دادی میخای چیکار کنی تو کار خدا دخالت نکن ک بعدا خدایی ناکرده پشیمون شی
شکرت خداجونم دخترم سلین صحیح و سالم بغلمه.انشاالله همه دوستام حاجت روا بشن.  
2706