2733
2734
عنوان

اقدامی های فروردین 96💖سال نو با انرژی مثبت

| مشاهده متن کامل بحث + 3521 بازدید | 349 پست
سلام دوستان 😊من تازه واردم و خوشحال میشم منو تو جمع تون بپذیرید.

سلام خوش اومدی

خواهش میکنم

امام صادق (ع): هرکس مومنی را برانجام دادن گناهی سرزنش کند ، نمی میرد تا ان که خود ان گناه را مرتکب شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوساله اقدام کردم نمیشه اوایل دکتر گفت تنبلی داری بهم دارو داد اندازه تخمکم شد ۲۴توتخمدان راست بازم باردارنشدم بعدش گفت زخم وعفونت داری با دارو خوب نشدم گفت بیار فریز نرفتم باعسل درمان کردم بعدش دوباره برام دارو نوشت تخمدان راست ۲۲اندازه تخمک بازم باردارنشدم بعدش رفتم عکس رنگی گفت تخمدان راستت بستس اما چپ بازه اینبار توتخمدان چپ تخمک داری سه تا اما درکمال امیدواری که اینبار میشه بازم پریود شدم بخدا دیگه نمیدونم چیکارکنم شوهرمم سالمه نمیدونم شاید عفونت نمیزاره امادکترگفت مانع نیست

2728
2738
سلام بچه ها منم دوساله اقدام هستم هرماه بی بی چک منفی هست یعنی باردارنمیشم چندتا دکتر عوض کردم انگارنه انگار

انشاالله که میشی گلم نا امید نشو.

امام صادق (ع): هرکس مومنی را برانجام دادن گناهی سرزنش کند ، نمی میرد تا ان که خود ان گناه را مرتکب شود

سلام به همه

من تازه واردم...البته یک سالی میشه مرتب فاروم های نی نی سایتو دنبال میکنم.

و البته مدتی هم هست فاروم شما رو.

اولین اقدامم بوده این ماه.8ام اردیبهشت پری شدم.باید دیروز پری خانوم میومده.....ولی ی جوریه خیلی کمه!شرمنده در حد  کثیف شدن دستمال بعضی وقتا تازه.دلرد و کمر درد و بزرگ شدن سینه هم هست.پری هست انگار ولی اعصابمو خورد کرده برای روزه.نمیدونم امیدوار باشم یا نه!!!  

راستی صبح بی بی گذاشتم منفی بود!!  

خداجونم ممنونم که فرشته کوچولوتو گذاشتی توی دلم.....امیدوارم خدا فرزندی سالم صالح یار امام زمان، خوش قدم، خوش روزی، عاقبت بخیر بهم بده
اخه کی الان من دوساله میگن میشه میشه دوسالو باشمارش گذروندم

عسلی جان دوست من سه سال بود بهش گفته بودن کلا بارداری نمیشی باید درمان شی!خداروشکر یهو در کمال نا امیدی باردار شد،ی پسر گوگولی و ناز شکر خدا.تازه اون کلا در سال 3بار پریود میشه

خداجونم ممنونم که فرشته کوچولوتو گذاشتی توی دلم.....امیدوارم خدا فرزندی سالم صالح یار امام زمان، خوش قدم، خوش روزی، عاقبت بخیر بهم بده

سلام دوستان خوب هستین من دیروز روز موعود پریودم بود اما لکه بینی داشتم قهوه ای کمرنگ دیگه تا الان نداشتم از استرس و برسر دوراهي موندن دارم میمیرم یعنی امکانش هست خبری باشه

2706