2733
2734
دوستان عزیزی که تو ماه اول سال 96 اقدامتون رو شروع کردین،بیایین به هم انرژی مثبت بدیم.
20 اسفند 91 بار دگر لبخند خدا در تولد نوزادی نمایان و سپهر ، بزرگمرد کوچک ما متولد شد.خبر آمد فندقی در راه است💖خدایا مراقب فندق کوچولوم باش💓 اونو بهت سپردم🙏
یه اطلاعاتی از خودتون بدین تا بیشتر باهم آشنا بشیم
20 اسفند 91 بار دگر لبخند خدا در تولد نوزادی نمایان و سپهر ، بزرگمرد کوچک ما متولد شد.خبر آمد فندقی در راه است💖خدایا مراقب فندق کوچولوم باش💓 اونو بهت سپردم🙏
من روز 16 هستم و سیکلم 27 روزه ست یعنی نهایت تا 10 روز دیگه می تونم بفهمم که باردارم یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دوسال و نیمه اقدامم،،الانم موعد پریودمه،دیروز و امروز چند قطره لک قهوه ای دیدم ،،فکرکنم پری داره میاد
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
سیکلت چند روزه ست و چندمه سیکلی؟ شاید لانه گزینی باشه ایشالا
2738
ایشالا که نمیشی پناه بر خدا
منم تقریبا اگه این ماه پرید بشم 8 ماه در اقدام میشه سیکلم 28 الی 30 روز هستش
امام صادق (ع): هرکس مومنی را برانجام دادن گناهی سرزنش کند ، نمی میرد تا ان که خود ان گناه را مرتکب شود
2706