2733
2739
اره غذا بخور ولی چیز سفت نخوراحتمالن بعد از ظهر زایمان کنی شایدم تا شب بکشه ولی انشاالله زایمان راحتی داشته باشی سعی کن راه بری تو درد باسنتو بچرخون دوش بگیر
برای رسیدن به موفقیت هیچ آسانسوری وجود ندارده مجبوری از پله ها بری ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای فریده داری زایمان میکنی کاش صبح بودم بهت میگفتم حتما غذای مقوی بخوری.گشنه نری بیمارستان
کردم از عقل سوالی که مگر ایمان چیست؟عقل برگوش دلم گفت که ایمان ادب است.آدمیزاد اگر بی ادب است آدم نیست فرق مابین بنی آدم و حیوان ادب است🙄🙄🙄😉
2731
فریده جون کوجاییییییییییییییییی.... انشالا بسلامت فارغ شی
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
فریده جون انشالله بسلامتی خیلی نگرانتیم زودتر بیا خبری از خودت بده بهمون قدم نورسیده مبارک باشه عزیزم
نازنینم دخترم تو ثمره عشق من و بابایی .....بیصبرانه لحظه شماری میکنیم تا بیایی و روی ماهت رو ببینیم دختر گلم💑💑❤❤💗💗💗💋💋💋💋😘. خدای مهربون بهترین هدیه دنیارو بهمون دادی شکررررررررر🙏🙏🙏🙏🙏
2738
ای جونم نی نیت بدنیا امد خوشبحالت راحت شدی برای ماها که موندیم دعا کن
نازنینم دخترم تو ثمره عشق من و بابایی .....بیصبرانه لحظه شماری میکنیم تا بیایی و روی ماهت رو ببینیم دختر گلم💑💑❤❤💗💗💗💋💋💋💋😘. خدای مهربون بهترین هدیه دنیارو بهمون دادی شکررررررررر🙏🙏🙏🙏🙏
من اون شب زایمان نکردم بیمارستان رفتم فقط 3 سانت بودم
برگشتم خونه صبح ساعت 9 با 4 سانت بستری شدم و ساعت 1 زایمان کردم، 39 هفته و 1 روز 31 مرداد 95خداروشکر
ممنون از کمکاتون