2733
2739

کتاب خوبیه من دو سه سال پیش خوندمش

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دوره ویژه کتاب خوانی 

کتاب منتخب این دوره :Atomic Habits

این دوره فوق العادست برای عزیزانی که دوست دارن کتاب زبان اصلی بخونن

در این دوره ابتدا  با ویس از روی کتاب زبان اصلی خونده میشه و سپس به صورت فارسی منظور اون صفحه رو توضیح خواهیم داد و سپس تمامی کلمات مهم و جدید که در اون صفحه به کار رفته باشن ترجمه میشن و براتون به صورت تایپ شده ارسال میشن 

اگر فرصت  کتاب خوندن ندارید این بهترین فرصته که هم زبان انگلیسیتون رو تقویت کنید و هم کتاب بخونید.

هر سطح زبانی که داشته باشید میتونید توی این دوره شرکت کنید و محدودیت سن و سطح زبانی نداره

قیمت این دوره کتاب به صورت کامل 50 هزار تومن بود که با تخفیف فقط و فقط 40 هزار تومن.

این دوره یک ماهه می باشد .

این دوره برای پیشرفت تلفظ و افزایش دایره لغات و لیسنینگتون و... عالیه 

این دوره به صورت آفلاین و در کانال خصوصی برگزار می شود.و شما میتوانید ویس ها را هر چند بار که بخواهید و هر زمان که دوست داشته باشید بارها و بارها گوش کنید

نیازی به تهیه کتاب نیست و هر شب تعداد صفحاتی که خونده میشه رو پی دی افش رو خدمتتون ارسال می کنم.

امکان ارسال مطالب و ویس های کتاب برای شخص دیگری وجود نداره و هر شخص باید به صورت مستقل در این دوره شرکت کنه

برای ثبت نام و بقیه اطلاعات زیر این پست کامنت بزارین تا به شما درخواست دوستی بدم و آیدی تلگرام رو براتون ارسال کنم

کتاب عادت های اتمی روشی ساده و اثبات شده برای ایجاد عادت های خوب و تغییر عادت های بد 

تغییرات کوچک نتایجی بزرگ

این کتاب به سبکی جالب و روان به ما یاد می دهد که چگونه با شناخت عادت های کوچک و مدیریت این عادت ها هر روز یک درصد بهتر شویم . هر روز یک درصد برای بهتر شدن معادل سالی 37 برابر بهتر شدن

فرصتی ویژه برای کتاب خوانی

2740

یه جا تو کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین نوشته بود

وقتی قاطعانه تصمیم می‌گیری که زندگی رویاهایت رو داشته باشی، جهان هستی همه چیز رو به نفع تو تغییر می‌ده تا تو بتونی اون رو به دست بیاری. افرادی که به اون‌ها نیاز داری ظاهر می‌شوند، شفایی که بهش نیاز داری اتفاق می‌افتد، درهای بسته باز می‌شوند. هنگامی که برآورده شدن آرزوهایت را باور داشته باشی، معجزات یکی پس از دیگری رخ می‌دهن.

در واقع همه چیز وقتی شروع می‌شه که ما قلباً تصمیم می‌گیریم که برای چیزی که می‌خوایم تلاش کنیم!

⚖️دوستان اگر سوال و یا مسئله حقوقی داشتید میتونید درخواست دوستی بدید راهنمایی تون کنم ⚖️. 

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

بازی زندگی و راه و رسم این بازی

کلام تو عصای معجزه گر توست

در پنهان موفقیت

نفوذ کلام

⚖️دوستان اگر سوال و یا مسئله حقوقی داشتید میتونید درخواست دوستی بدید راهنمایی تون کنم ⚖️. 

کتاب زرد هست 

اینکه بهت میگه تو هر فکری بکنی همون میشه 

اگه فکر بد کنی ...اتفاق بد میفته برات 

اگه فکر خوب کنی ...اتفاق خوب میفته برات 

این باعث روچندان شدن استرس کسانی میشه که کنترل فکرشون رو بلد نیستن و وسواس فکری دارن و افکار منفی دارن 

خب چرا یه کتابی نخونیم که مثبت اندیشی رو تقویت کنه؟ 

چرا یه کتاب نخونیم که مثبت فکر کردن رو یاد بده؟ 

این کتاب بدتر روان ادمو میریزه بهم و کلا رد شده 

خدایا بابت همه نعمت ها شکرت 🙏