2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه دوستان گلم. خب محمد صفری علیشاه هستم کاربر همیشگی باکس چهارده با نام کاربری msafari خب من دوستان گلم نه میخوام باکس چهارده رو تعریف کنم نه چیز دیگه اما اگه میخواین درآمد منطقی و خوبی از اینترنت دربیارین من در خدمت شمام. خب اول برین این لینک برداشتی های منو ببینید : www.bux14.org/?v=poo خب وقتی ببینید من ده هزار تومان تا صد هزار تومان درآمد داشتم. اونم فقط به خاطر تلاش خودمه وراهنمایی مدیر. خب تو دات ارگ هم میتونید از آگهی درآمد کسب کنید هم از بازدید خودکار و هم جستجو گوگل و رفرال و سوددهی و سهام و پاپ آپ....... دارین میبینین اصلا اونقدر روش کسب درآمد داره که قابل شمارش نیست. یکی از مهمترین مزیت های این سایت مدیر با اعتماد و با ایمان اون هست. باور کنید الان تو ایران تا حالا صدتا سایت کلیکی اومدن و بعد مدت کوتاهی اسکم شدن میدونید چرا؟ چون مدیریت اون رو نمیشناختم. خب تو این تاپیک هر کی با من باشه پشیمون نمیشه. خب اول از آگهی ها شروع کنم. تو این سایت شما فقط با مشاهده آگهی ها درآمد کسب میکنید اما حالا میگید چقدر؟ خب تو این سایت نه تا آگهی سی و سه تومانی بعلاوه دو تا بیست و دو تومانی و یدونه یازده تومانی پس میشه 352 تومان. خب این آگهی ها تو یه روز چهار بار ریست میشن پس میشه 352*4=1408 تومان و تو یه ماه میشه تقریبا چهل و سه هزار تومان. خب تا اینجا از مشاهده آگهی بود. یه روش دیگه جستجو گوگله فکر کنم چهارده تا جستجو گوگل هست و هر جستجو بیست و پنج تومانه پس میشه 14 *25=350 پس تو یه ماه میشه 350*30=10500 تومان پس ببینید چقدر روش کسب درآمد داره. خب بازدید خودکار هست که میتونی چهار تومان تو یه روز بدست بیارید. میتونی رفرال جذب کنی یا اجاره کنی میتونی حساب سوددهی باز کنید سهام بخرید. هر کسی مشکل داره من در خدمتم. اگه میخواین زیر مجموعه من بشین ثبت نام کنید : www.bux14.org/?=msafari
2731
ببینید شما هر مشکلی دارید من در خدمتم اگه جایی رو نمیدونید بگین توضیح بدم. من نمیخوام وقتتون تو اینترنت فقط صرف چیزای بیهوده مثل چت و غیره بشه. من نمیخوام بگم با ثبت نام تو این سایت میلیونر شوید نه من میخوام درآمد خوبی و منطقی از اینترنت بدست بیارید. فقط میتونم بگم پشیمون نمیشید
2738
سلام آقای صفری دو تا پیشنهادتون رو پیدا نکردم یکی سرچ 14 تا گوگل اگه میشه واضح و شفاف توضیح بدین که باید چی کار کرد یکی هم بازدید خودکار یعنی چی ؟ یعنی همین که سایت رو باز کنیم این اتفاق میفته و کار خاصی نباید کرد؟
سلام اقای صفری .منم چند روزیه که عضو شدم اما چندان اطلاعی ندارم .البته زیر مجموعه شما نیستم ولی اگر ممکنه ممنون میشم پاسخ سوالاتمو بدید فرمودید اگهی ها ۴ بار در روز ریست میشن ایا این ۴ بار زمانش مشخصه؟ دیگر اینکه در مورد بازدید خودکار و جستجوی گوگل هم متوجه نشدم کجاست و چطوری اگر براتون مقدور بود ممنون میشم راهنمایی کنید
خوش باش که هر که راز داند, داند که خوشی خوشی کشاند ... شیرین چو شکر تو باش شاکر, شاکر هر دم شکر ستاند
سلام سعیده خانوم بازدید خودکار همون طور که از اسمش معلومه بازدیدی که خودکار کار میکنه حداکثر بازذیدت ده هزار تاست و هر ده هزار تا هزار تومان داره واسه جاریت
2706