2737
2739
سلام کسی هست؟ چی تدریس میکنید؟من برا تدریس کامپیوتر تو آموزشگاه وابسته به فنی حرفه ای میخوام.گفت باید یک هفته ای برم کلاس و مدرک سی وی تی رو بگذرونم این یعنی اینکه آموزشگاه منو قبول کرده؟ درمورد گرفتن این مدرک و امتحانش و .....هرچی میدونید بگید به چه دردی میخوره؟جای دیگه میتونم ازش استفاده کنم؟ حقوقش چقدره تدریس؟ شنیدم خ کمه.ساعتی 3500 اینا بیمه هست یا نیست؟ آینده دار هست شغلش؟ ممنون
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم.من قبلا تو آموزشگاه کامپیوتر تدریس میکردم.باید مدرک مربیگری از فنی حرفه ای بگیری.من هم مدرک مربیگری و هم مدرک مدیر آموزشگاهو گرفتم.کتاب دارن باید بخونی امتحانشونم تستیه
دوستای خوبم من کار روتوش و طراحی عکس با قیمت مناسب انجام میدم.دوستانی که مایلند خصوصی پیام بدن. http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=32709
2728
سلام.ممنون دوستان به نظرتون کار خوبی هست؟ اول کاری من نزدیک 300هزار تومن پیاده شدم.تازه هنوزم باید کتاب بخرم و..... دوتا کلاس مدیریت و مربیگری 245 تومن هزینه کتاب و...هم بود نمیدونم به هر حال... اگر مایل بودین شماره تلفنتونو برام ایمیل کنید زودتر و راحت تر باهم تبادل نظر کنیم در این زمینه ممنون میشم اینم ایمیل من ninipa@chmail.ir