2733
2734
عنوان

هدف ما تغییر پایدار است ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 13724 بازدید | 10439 پست
کاش گزهامم میاوردم بخوریم زودتر تموم شههه نفری 50کالری خخخ
همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم لطفا سنم 33 قد 159 وزن 75 هدف 55
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
یاسی جان صفحه اول خیلی مطالب اموزنده وحرکات ورزشی داره اگه بخونی همه چیز دستتون میاد
گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما
2731
من زانوم به شدت اسیب دیده اینبار اراده کردم وزنم کم کنم حتما
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
خودوزن زیادهم مشکلات زانورو دنبالش داره ولی شمااگرم ورزش کنی بایدتوانتخاب نوع ورزشت خیلی دقت کنی
گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما
2738
سلام سلام تایپیک نو مبارک ایشالا تایپیک شماره 1000البت ماتااون موقع مانکن شدیم رفته
2706