2752
2734
عنوان

آرزوها برای دخترم داشتم

1887 بازدید | 63 پست

زندگی مشترک خیلی سختی داشتم و الان هم از گذشته کینه به دل گرفتم. و نمی تونم شوهرمو ببخشم. در این میان دلم برای دخترکم خیلی می سوخت و همش تلاش میکردم کمتر ضربه بخوره. امسال کلاس نهم هست و مدرسه ی تیز هوشان هست. چون درسش خوبه خیلی دوست داشتم رشته ی تجربی  یا انسانی رو ادامه بده و رشته های پزشکی یا پیرا پزشکی یا دانشگاه فرهنگیان قبول بشه.ولی الان میگه من به هنر علاقه دارم. از طرفی نمی تونم مجبورش کنم. از طرفی هم از رشته ی هنر چیزی سر در نمیارم. اصلا نمی دونم باید چی بخونه. احساس میکنم آینده اش تباه میشه. دوستان خیلی دلم گرفته .بیاید بگید آیا هنر آینده ای داره. 

اتفاقا حالا مهارت اصله 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شما رو دعوت میکنم به تایپک اخرم پشیمون نمیشی ها:) 🌱

کسانی که ناراحت هستن یا نمیخوان بیان پس با احترام ریپ نزنن

استارتر عزیز ببخشید 

اگه راضی نیستی بگو کامنتمو پاک کنم گلم:) 

همین  یه دختر رو هم دارم. چون خودم شاغل نیستم و توو زندگی حسرت خیلی چیزها رو خوردم. دوست ندارم آینده ی دخترم مثل خودم باشه. همش به خاطر یه قرون دو هزار دستش جلوی شوهر دراز باشه

مادر مهربون 

هنر هم اینده داره 

نقاشی هم اینده داره

طراحی لباس هم اینده داره

سوفالگری هم اینده داره 

اینده فقط توی دکتر مهندس شدن نیس.!!!!!!!

قضاوت ممنوع!!🗣 ما اومدیم دنیارو عوض کنیم ولی دنیا مارو  عوض کرد:) اگ مخالف نظر منی ریپ نزن گلم جواب نمیدم رید.ه میشه بهت🙄🤙🏻(🥂)اگ دیدی بهت درخواست دوستی دادم و تو یه تاپیکی باهات خوش رفتاری کردم مطمعن باش یا خواهرشوهرتم یا مادرشوهرت😑🥱

راستش بزار علاقشو بخونه ولی حقیقتش اینه هنر آینده ای نداره اینجا یعنی اهمیت بهش داده نمیشه و درآمد خوبی هم نداره حتی و اگر برتر هم بشه برای شروع سرمایه کلون میخاد یکمی باهاش حرف بزن بگو دخترم تو زرنگی برو رشته ای ک آینده داره ک بتونی بعداً از پس خودت بر بیایی در کنارش هنر و هم ادامه بده کلاس میزارمت فقط راهنماییش کن بلاخره باید مسیر درست رو نشونشون داد

دانشجوی پزشکی 💟 متعهد به کارم و مردمم 🤞🏻 من برای داشته هام جنگیدم خدایا هدیه هاتو از من نگیر                      انسان های ضعیف آرزو می‌کنند انسان های قوی تلاش .انسان های قوی اولیت را خود قرار می‌دهند و انسان های ضعیف از خودگذشتگی های بیهوده میکنند انسان ها را رفتارشان در برابر خودشان تفاوت قائل میکند نه شغل و پست  و مقام...!        🌛نی نی سایت گرامی۶بار به علت حق گویی تعلیقم کردی فکر کردی من از حرف حق دست بر میدارم؟!صد بار هم تعلیق کنی من حرف خودمو میزنم و سلام یا علی!🌜