2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من بیدارم تا نماز بعد میخوتبم باز بلند میشه بچه ها را راهی میکنم یه  یک ساعتی بیدارم باز میخوابم

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2740
بله. ولی دیر خوابم میبره حدود ۶..که نیم ساعت بعدش باید بیدارشم بچه رو بفرستم مدرسه😫🥱...توی عید که ...

وای چ خوب بود حالا باید پاشی بچه بفرسی مدرسه اینقد خوابم میا. بردم و اوردمش دیگ خوابم نمیبره ولی مست خوابم

من دوروزه نمی تونم بخوابم چون قبلا ۸ روز اول رمضون گرفتم مشکلی نداشتم تویه خواب ولی بعدش یه هفته به خاطر پریود نتونستم بگیرم تویه تایم پریودی هم مشکل نداشتم الان دو روزه که روزه هام استارت زدم اصلا خواب بد سحری حرامه ساعت ۱۰:۳۰شب سرم میذارم تا سحری میخوابم فقط این

فقط خدا😍

اره بابا چون تا سحر بیدارم. اگر بخوابم تا سحر معمولا تا ۷ بیدارم

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
من دوروزه نمی تونم بخوابم چون قبلا ۸ روز اول رمضون گرفتم مشکلی نداشتم تویه خواب ولی بعدش یه هفته به ...

خیلی هم خوبه که. اصولی تره این خواب

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
ضعف نمیکنی حتی اخر شبم چیزی نمیخوری

ن اصلا با اینکه کلاس و درس اینام دارم

فقط تایم ۶ تا ۷ ک میخوام افطار کنم خیلی گشنم میشه.

ولی مگه تو نیومده بودی ک زندگیمو از لجنزاری ک بود نجات بدی ؟! :)

دیشب تا الان چشم رو هم نزاشتم سحری درست کردمو لباس شستم وبعدشم خابم نبرد  الان دوتا بچه هامو راهی مدرسه کردم شوهرمو سر کار جوجه روهم فرستادم خونه مامانم تا بتونم تا ۱۲ بخابم ولی بعید میدونم خابم ببره 

2706