2733
2734

دوستم تو خونه ش لوازم آرایش ایرانی و خارجی میفروشه ، شرکتی ، چن شب پیش گفت بیا که شرکت برا ماه رمضان آف حسابی زده ، بیا شش ماهتو بخر ، رفتیم خونه ش کلی ازش خرید کردم ، همینجوری هر چی میخریدم قیمتش رو با تخفیفش هم میگفت منم تو ذهنم حساب کردم دو میلیون و خرده ای شد ، الان که برام مبلغ فرستاده نوشته : حسابتون ۱/۴۵۰ میلیون . همسرم قشقرق پا کرده : اگه بهش نگی فردا من تو این خونه افطار نمیکنم ! از طرفی یه بار همین دوستم بهم گفت : بعضیا از خودیها میان کلی میخرن قیمت براشون میفرسم روشون نمیشه بگن زیاد گرفتی شما ؟ میگن عاطفه جون فکر میکنیم کم گرفتی یه بار دیگه حساب کن ! بخدا نمیدونم چکار کنم ، تو رو خدا بیاین کمکم .....😌

تعداد رای : 1
نظرسنجی
1
0
0%
1
0
0%
3
1
100%
4
0
0%
لطف حق با ما مداراها کند       چونکه از حد بگذری رسوا کند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش بگو

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2731

شاید خب با افش حساب کرده واست

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

خب شماهم یه تماس بگیر بگو دوباره حساب کن اشتباه نشه یه وقت

احساس می کنم بیشتر میشد

خیلی طول کشید تا بفهمم کاری که خوشایند من نیست لزوما غلط نیست. انتظاراتی که از آدم‌ها دارم هم لزوما درست نیست و اساسا من جای حق ننشسته‌ام که متر و معیار درست و غلط باشم. این در ظاهر خیلی ساده به نظر می‌رسه ولی هم دهن من سرویس شد هم دهن زندگی تا من اینو بفهمم🙃

بگو من حساب کردم بیشتر شد اشتباه نکردی؟ 

اگه اینجوری هست از این به بعد همیشه موقع آف بخرم خیلی به صرفه هست .

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️ ️

بخدا قسم من اگر بودم بهش میگفتم 

اما اینجوری نه 

میگفتم عزیزم میشه فاکتور خریدام یا لیست خریدامو با قیمتاشون برام بفرستی؟ بعد که فرستاد چک میکردم اگه واقعا اشتباه کرده بود بهش میگفتم

بدون اطلاع قبلی درخواست دوستی ندید و حتی الامکان  سوالاتتون رو در پستاتون بپرسید ❤️

الان اونو ک باید بگی بهش و پرداخت کنی مسلما اما ربطشو حرفای بعدیت نفهمیدم

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش