2733
2739
شمانینیتون حدودا چقدر تنهایی بااسباب بازیهاش بازی میکنه.؟؟ دخترم تا از پیشش پامیشم جیغ میزنه... به هیچ کاریم نمیرسم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزی ن تاره شروع کارته من پسرم الان 22ماهشه میخواد یه بازی ای بکنه میگه باید حتما پیشش بشینیم نگاش کنیم
خدای مهربون یه شب زیبا و دوست داشتنی پسر نازم رو گذاشت تو بغلم.(محمد طاهای نازم 8مهر 93 زمینی شد)
2738
بچه من الان پنج ماهشه. صبح ها که سر حاله بیشتر بازی می کنه. عصرا دوست داره بیشتر بغل باشه یا بزاریمش تو کالسکه بریم بیرون. خلاصه همش نق میزنه تا باهاش بازی کنیم. من کارامو بیشتر صبح ها قبل این که بیدارشه و تو طول روز وقتایی که میخوابه می کنم. دیگه ساعتتش دستم اومده.
نشود فاش کسی آن چه میان من و توست...
شاینا جان دقیقا همینطوره من توی بارواری خیلی اذیت شدم و عصبی بودم تاثیرش رو الان رو بچم دارم میبینم یه دفعه عصبی میشه و فریاد میزنه بدون هیچ مشکلی
خدای مهربون یه شب زیبا و دوست داشتنی پسر نازم رو گذاشت تو بغلم.(محمد طاهای نازم 8مهر 93 زمینی شد)
من دخترم ارومه واقعن بارداری أرومی داشتم در ضمن همیشه باهاش حرف میزدم براش کتاب میخوندم الانم که ٨/٥ماهشه واقعن گریه نمیکنه ولی خب همش باهاش بازی میکنم منم مثل اون میشم٨/٥ماهه خخخخ
2706