2733
2734

مدام تا صبح انگار چیزی جاب جا میکنه هی صدا میاد انگار میز میکشه نمیدونم چیکار میکنه منم استرسم میگیره میترسم تنهام توخونه دوشب شوهرم سرکار من تنهام همش میترسم میخوام توجه نکنم ولی هی استرسم میگیره خوابم نمیبره از ترس نمیدونم بهشون بگم یا نه زشت باشه 

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

الانم داره اینکارو میکنه و منم استرسی شدم

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یاده همسایه قدیمه خودمون افتادم😂

اگه از عذابِ چیزی در ترس باشی... همین الان از ترسِش در عذابی :) فقط حیدر امیرالمؤمنین☆زنده آنست که قربانیه حیدر گردد  * هر که قربانه علی (ع) نیست... یقین میمیرد☆ ^روزای سختی گذشت که اگه امید به اون بالایی نبود پلی نداشتم برای گذر کردن از اون سختیا پس اگه همیشه هم قرار باشه تنها باشم اونایی که دلم بهشون خوشه و عشقی که بهشون دارمو رو با هیچ چیز تو این دنیا عوض نمیکنم حتی با جونو عزیزانم^ الحمدالله در حده خودم آدمه شادو شنگولیمو امیدوارو با انرژی ولی این جمله رو از یادگاره گذشته یادتون نره: گاهی وقتا باید یه سریارو که حالتو خراب میکننو داغونت میکننو خاک کرد تو زندگی حتی اگه براش میمردی یه زمانی، راستی شنیدین میگن خاکِ مرده سرده؟ولی من میگم بعضی آدما که حتی تو واقعیت هنوز نفس میکشن ولی وقتی تو ذهنمون خاک میشن نم نم نوشته های سنگِ قبری که با خاطره های خوبو بدی که ازشون داشتیمو براشون نوشتیم کمرنگو محوتر میشن 🙂

ما همسایمون شبا خوبه بچه هاش صبح ها میپرن اینا ولی رفتیم خونه داییم مشهد از طبقه پایینی انقد سر صدا می اومد ،، یعنی اون وقت شب چیزی جابجا میکنن

حجاب ∞ فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش🍼 یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده🎀 عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتادهʕ•ᴥ•ʔ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی🤓 دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین ★★★ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید👧🏻👦🏻 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم🤝 خشکاله درست کنیم✅  با هم قشنگ حرف بزنیم گفتار نیک مانند درختی پاک و پر برکت است( قرآن ۱۴:۲۴)📌چند تا تریک اقتصادی😅 نون تست رو از نون فانتزی ها بگیرید شیر محلی از لبنیاتی بگیرید و خودتون ماست و پنیر درست کنید ، یسری چیزا مثل حبوبات و چای و ماکارونی و شوینده ها رو سالیانه یا فصلی بخرید ، لباس ( و حتی المقدور هیچ چیزی) آنلاین نخرید همیشه اول قیمت بگیرید و رسید هم بگیرید سعی کنید خریدهایی که هر ماه دارید رو از قبل بنویسید تا حواستون باشه بیشتر از اون مقدار خرج نکنید یا اینکه تو یه کارت مقداری که لازم هست بریزید ❤️

امان

امااااان از همسایه بی ملاحظه

مدتها میکشیدم

خونه رو عوض کردیم

الانم همسایه بالایی گاهی اینجوریه

۳ تا بچه داره

یه دفه ساعت۱ شب میدوییدن

همسرم عصبانی رف گف

بعدا یه بار تو لابی دیدم زنشو 

گف من گفتم اگه بچه دار بشن متوجه میشن😐😐😐😐

چقد بیشخصیته سه شب نمیگه مردم خوابن 

شماره ای ازشون ندارید بهشون پیام بدید بگید سه شب مردم خوابن چرا سرو صدا میکنید

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️

شاید سحری میخورن صندلیارو هی تکون میدن

همسایه بالایی مام یه مدت اینجوری بود وقت غذاخوردن

به نقل از آیت الله العظمی اراکی: زمانی در ایران هر جا آتش روشن میکردند مردم برای بردن زغال گداخته و روشن کردن کرسی، تنور یا منقل به آنجا میرفتند در ماه خداییِ محرم، در نزدیکی خانه یک زن بدکاره، هیئتی به پا شده بود. زن هم برای بردن آتش به محل رفت و سوال کرد زیر دیگتان روشن است؟ آتش میخواهم.  گفتند بله برو بردار. زن سمت دیگ رفت، و دید آتش خاموش شده خم شد و به هیزمها فوت کرد. مقداری از خاکستر به چشمش پاشید اما ادامه داد تا جایی که هیزمها دوباره روشن شدند. همان اندازه که میخواست برداشت و رفت.اما...همان شب خوابی دید . او دید چند نفر به گردن،دستهاو پاهایش غل و زنجیر بسته و میبرند تا عذابش کنند و هرچه فریاد میزد شما را به خدا ولم کنید کسی گوش نمیداد . زن،بانویی دید که از دور به آنها نزدیک میشد. مأمورهای عذاب با دیدن بانو زنجیرها را رها کردند. بانوی بزرگوار ایستادند و فرمودند چرا میبردیش. گفتند چون بدکاره و فاسد است . بانو گفت نههه... او نگذاشت آش نذری مجلس حسینم خراب شود ... دیگ را روشن نگهداشت. او بخاطر حسینم چشمهایش اذیت شد بخاطر حسین من رهایش کنید ....زن با ترس بسیاری وحشت زده از خواب بیدار شد و مدام با گریه و زاری از حضرت مادر، زهرای اطهر علیهاالسلام، کمک میخواست تا یاریش کند برای پاکدامنی.او همان زن انگشت نمای شهر، توبه کرد و با یاری حضرت زنی مومنه شد تا جایی که هر زمان و هر کجا روضه ای برای حضرت ارباب به پا میشد دنبالش میرفتند و او را دعوت میکردند.  و با اولین جمله روضه خوان " السلام علیک یا ابا عبدالله" زن به شدت گریه میکرد و شیون جانسوزش بلند میشد  جون و زندگیم فدات یا حضرت حسین علیه السلام که در ❤ خدایی و رضای تو رضای پروردگارمه   تو بحث کردن دانش و ادب مهمه
2706