2733
2734
عنوان

اینا علائم زایمانه؟؟

59 بازدید | 11 پست
سلام. من الان33 هفته هستم . سه روزه درد پریودی دارم دیشب دردهام خیلی زیاد بود و با فاصله یک ربع بود . الان یکم بهترم ولی بازم هنوز درد ها هست امکان داره این درد های زایمان باشه من دوهفته پیش 6 تا امپول بتا زدم برای ریه ها ولی هنوز خیلی کوچیکه بچم 😭😭😭
دوست جونا برام دعا کنید زایمان زودرس نشم . شده یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرستید 😢😙😙😙😙😙😙😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمی دونم والا چرا آمپول زدی؟دلیل خاصی داشت؟ چون من تو بارداریم نزده بودم علت خاصی داشته که زدی؟
خدایا مرسی که هستی.مرسی که دوستم داری.ببخشید بعضی وقتا کم کاری می کنم و تو هم چنان هوامو داری.خداجونم لطفا مراقب همسرم دخترم و نی نی تو دلم باش☺️مرسی که اینقدر خوبی❤️
سرویکسم کوتاهه و سرکلاژ نشدم دکتر احتمال زایمان زودرس داد بهم امپول داد
دوست جونا برام دعا کنید زایمان زودرس نشم . شده یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرستید 😢😙😙😙😙😙😙😙
2738
ان شاء الله نی نی ات به موقع به دنیا بیاد و خودت و خودش هر دو سلامت❤️❤️❤️
خدایا مرسی که هستی.مرسی که دوستم داری.ببخشید بعضی وقتا کم کاری می کنم و تو هم چنان هوامو داری.خداجونم لطفا مراقب همسرم دخترم و نی نی تو دلم باش☺️مرسی که اینقدر خوبی❤️